Kategorie

UCHWYT ŚCIENNY DO LAMPY LED RING - 130 CM

Zmieniaj kąt nachylenia oraz długość ramienia uchwytu, aby uzyskać dokładnie takie oświetlenie, jakie jest Ci potrzebne do pracy. Regulacja "góra-dół", "prawo-lewo" oraz zmiana długości ramienia w zakresie 70-130 cm pozwala precyzyjnie dopasować kierunek i odległość źródła oświetlenia w czasie tatuowania.

  • Producent:
  • Kod produktu: RING-MOC
  • Status: Niedostępny
199,00 zł
(w tym 37,21 zł VAT)
199,00 zł
(w tym 37,21 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 199 pkt

Powiadom o dostępności

Regulowany uchwyt ścienny do lampy  

Stalowy uchwyt ścienny do lamp i ringów świetlnych na trzpień z gwintem 1/4 lub 3/8 cala albo zaciskanych na trzpień o średnicy 19 mm. Pozwala dokładnie rozplanować oświetlenie Twojego studia i pewnie umiejscowić je nad stanowiskiem pracy. Uchwyt ścienny do lampy to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także klucz do uzyskania niesamowitego oświetlenia przestrzeni w Twoim studiu tatuażu.  

Prosty montaż na ścianie  

Zamontuj go w odpowiednim miejscu na ścianie i ciesz się możliwością ustawienia oświetlenia tak by, zapewnić swojemu miejscu pracy równomierne rozproszone światło, bez konieczności ciągłego przestawiania lampy.  

Uchwyt ścienny do lampy - dodatkowa przestrzeń w studiu  

Dzięki przymocowaniu lampy do ściany nie będziesz musiał jej omijać w trakcie pracy, wyeliminujesz również ryzyko potknięcia się o kabel lub przypadkowego przewrócenia. Co ważniejsze, źródło światła będzie dokładnie nad Twoim stanowiskiem pracy i idealnie oświetli przestrzeń roboczą. 

Zestaw nie zawiera lampy ani śrub montażowych do ściany. 

Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)