Kategorie

Piercing

Stwórz wyjątkowy wygląd z naszymi najnowszymi kolczykami! Oferujemy najwyższą jakość, komfort noszenia i niezrównany styl, który podkreśli Twoją osobowość. Zobacz naszą kolekcję już dziś! 

  Narzędzia do Piercingu
  Narzędzia do Piercingu
  Kolczyki do uszu
  Kolczyki do uszu
  Kolczyki do nosa
  Kolczyki do nosa
  Kolczyki do języka
  Kolczyki do języka
  Kolczyki do sutków
  Kolczyki do sutków
  Kolczyki do pępka
  Kolczyki do pępka

Sklep z kolczykami do piercingu 

Nasze kolczyki to więcej niż tylko biżuteria; to wyraz Twojej osobowości. Z ich różnorodnością wzorów, kształtów i kolorów, możesz znaleźć idealny dodatek, który podkreśli Twój indywidualny styl. Z odważnymi, geometrycznymi kształtami po delikatne, klasyczne wzory, nasza kolekcja zapewni Ci niepowtarzalny wygląd na każdą okazję. 

Szeroki wybór kolczyków do piercingu 

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, nasze kolczyki zapewniają nie tylko piękny wygląd, ale także wyjątkowy komfort noszenia. Bezpieczne dla skóry i antyalergiczne, możesz nosić nasze kolczyki przez cały dzień, nie martwiąc się o podrażnienia czy dyskomfort. 

Wyjątkowe kolczyki do piercingu 

Nie ważne, czy preferujesz eleganckie, minimalistyczne kolczyki czy odważne, zwracające uwagę akcenty, nasza kolekcja ma coś dla Ciebie. Dodaj odrobinę blasku do swojego codziennego stylu lub stwórz niezapomniany look na specjalne wydarzenie. Z naszymi kolczykami zawsze będziesz wyróżniać się z tłumu. 

Narzędzia do piercingu  

Ponadto, sklep Kwadron oferuje nie tylko produkty, ale także profesjonalne narzędzia i akcesoria przeznaczone dla profesjonalistów branży piercingowej. Dzięki temu zarówno doświadczeni jak i początkujący artyści mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują do wykonywania precyzyjnych i estetycznych piercingów 

Bezpieczeństwo i higiena  

Dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dlatego oferujemy tylko produkty spełniające najwyższe standardy jakości. Z nami nie tylko podkreślisz swoją oryginalność, ale także cieszyć się będziesz trwałością i komfortem noszenia naszej biżuterii. 

 • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
 • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
 • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
 • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
 • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)