Kategorie

  • Bestseller
Bezprzewodowa maszynka rotacyjna do tatuażu Equaliser Wireless Neutron 4.0
Bezprzewodowa maszynka rotacyjna do tatuażu Equaliser Wireless Neutron 4.0
Bezprzewodowa maszynka rotacyjna do tatuażu Equaliser Wireless Neutron 4.0
Bezprzewodowa maszynka rotacyjna do tatuażu Equaliser Wireless Neutron 4.0

Equaliser Neutron 4.0 mm

Cały czas podążamy za dynamicznym rozwojem technologii bezprzewodowej w branży tatuażu! To odpowiedni moment, aby zastosować wszystkie najnowsze innowacje w nowej maszynie od Equaliser. Przedstawiamy wam nowoczesną bezprzewodową maszynkę do tatuażu Equaliser Wireless Neutron w wersji ze skokiem 4mm, która sprawdzi się idealnie przy tworzeniu precyzyjnych linii i konturów. 

  • Producent: Equaliser
  • Kod produktu: MSE16-NR-4.0
  • Status: Dostępny
1 999,00 zł
(w tym 373,80 zł VAT)
1 999,00 zł
(w tym 373,80 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 1999 pkt

Bezprzewodowa maszynka do tatuażu - przejdź na wyższy poziom

Neutron od Equaliser to doskonały wybór dla tatuażystów, którzy cenią sobie wygodę i maksymalną kontrolę. Maszynka jest łatwa w użyciu i posiada ergonomiczny grip dostosowany do wymagań wymagających użytkowników. Bezprzewodowa konstrukcja pozwala na swobodę ruchów i mobilność. 

Co sprawia, że ta maszynka do tatuażu wyróżnia się na tle konkurencji?  

Zastosowano w niej wiele nowoczesnych rozwiązań, dlatego zapewnia stabilną pracę, długi czas pracy na jednym ładowaniu baterii bez utraty mocy. Do tego precyzyjna regulacja napięcia i pracy silnika - w tym uaktualniony układ PCB. Wszystkie zastosowane w Neutronie komponenty są najwyższej jakości, bez żadnych kompromisów! 

Wymienna bateria w maszynce do tatuażu

Equaliser Wireless Neutron został wyposażony w wymienną baterię. Gwarantuje ciągłą pracę bez konieczności robienia przerw na ich ładowanie. W zestawie znajdują się dwie baterie, więc gdy pracujemy, jedna bateria jest w maszynce, a druga czeka w gotowości w ładowarce. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pracują w studio, gdzie nie ma czasu na przerwy! 

Aluminiowa obudowa i materiały najwyższej jakości 

Pomimo zamknięcia w jednej obudowie aż trzech różnych elementów - zasilacza, kabla oraz maszynki, jest wielkości standardowej maszynki. Bezprzewodowa maszynka do tatuażu Equaliser Neutron waży zaledwie 170 g! Obudowa została wykonana w całości z lotniczego aluminium, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd. 

Equaliser Wireless Neutron - pracuj tak jak lubisz, czyli precyzyjna regulacja napięcia.

Maszynka posiada precyzyjną regulację napięcia co 0,1 V w zakresie 5-12 V. Zalecane napięcie to 6-10 V. Pozwala na uzyskanie doskonałych efektów podczas pracy wykorzystując najlepiej potencjał naszej maszynki.  

Wymiary i waga bezprzewodowej maszynki do tatuażu 

Maszynka do tatuażu Equaliser Neutron ma długość 130 mm i średnicę 32 mm. Waga maszynki bez baterii wynosi zaledwie 170 g, co czyni ją bardzo lekką i poręczną. Waga baterii to 30 g. 

Skok
4.0 mm
Rodzaj maszynki
Pen
Typ zasilania
Bezprzewodowa
Moc
4.5 W
Waga
170 g
Zakres pracy
5 - 12 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.