Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Marka:

Odbijanie wzoru

Odkryj nasze niezawodne akcesoria do tatuażu, które pozwolą Ci odbijać swoje wizje i projekty na skórze z niezrównaną precyzją i profesjonalizmem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym tatuatorem czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tatuażem, nasze akcesoria będą Twoim niezastąpionym narzędziem.

Aktywne filtry:

Tattoo Pen

Cena 8,00 zł
(w tym 1,50 zł VAT)

Najwyższa precyzja - profesjonalne akcesoria do odbijania wzorów tatuażu sprawdź stencil żel. 

Zastanawiasz się czym odbić wzór tatuażu na skórze? Akcesoria do odbijania wzorów zostały stworzone z myślą o najwyższej precyzji, która pozwoli Ci odtworzyć każdy detal Twojego projektu na skórze. Dzięki nim, możesz mieć pewność, że Twój tatuaż będzie dokładnie taki, jak go zaplanowałeś. Akcesoria do odbijania wzoru pozwolą zaoszczędzić cenny czas i wysiłek. Przygotowanie wzoru staje się szybsze i bardziej efektywne, co pozwala Ci skupić się na tworzeniu doskonałego tatuażu. W ofercie znajdziesz narzędzia takie jak: żele i kremy do odbijania wzorów, kalki do odbijania wzorów na skórze przed tatuowaniem czy wysokiej jakości pisaki do malowania po skórze. 

Drukarki termiczne do przenoszenia wzorów i kalki hektograficzne 

Jak przystało na profesjonalny sklep z akcesoriami do tatuowania w naszej ofercie znajdziesz wszystko, by idealnie przenieść każdy wzór na skórę. W tym wyjątkowe i popularne papiery i kalki hektograficzne SPIRIT do ręcznego odbijania wzorów jak i te do idealnego kopiowania wzorów za pomocą maszyny termicznej. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego wosku kalki są bardzo czułe na nacisk co gwarantuje dokładność nawet najbardziej szczegółowych wzorów. Wysokiej jakości barwnik po odbiciu utrzymuje się na skórze przez długi czas i jest odporny na ścieranie.  

Koniec z zadawaniem sobie pytania – co do odbijania wzoru? Poznaj wyjątkowe produkty od Unistar 

Niezależnie od tego, czy chcesz odbić szablon z drukarki do tattoo, czy też ręcznie narysowany wzór, UNISTAR ASTRAX pozwala na łatwe i trwałe odbicie wzoru na skórze, bez ryzyka rozmazania czy zmycia. Dzięki temu osiągniesz profesjonalne efekty, które z pewnością zadowolą Twoich klientów. UNISTAR ASTRAX jest stworzony z myślą o artystach tatuażu, którzy szukają produktów najwyższej jakości. Dlatego też, oprócz jego wyjątkowych właściwości, żel ten zawiera aloes, który działa kojąco i regenerująco na skórę. 

  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)