Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Pigmenty do ust

Poznaj Nuva Colors – pigmenty renomowanego producenta, dzięki którym uzyskasz trwały i naturalny efekt.

Aktywne filtry:

Makijaż permanentny ust to jeden z najchętniej wykonywanych zabiegów PMU. Oprócz szeregu szkoleń, odpowiedniego sprzętu oraz akcesoriów, musisz zadbać również o profesjonalny pigment do ust. 

Makijaż permanentny ust z pigmentami NUVA 

Makijaż permanentny ust to doskonały sposób na podkreślenie naturalnego piękna Twoich klientek. Dzięki Nuva Colors odkryjesz nieograniczone możliwości i poczujesz, jak przyjemna może być praca z pigmentem, a efekty jeszcze bardziej spektakularne.  

Dzięki możliwości warstwowego budowania efektu, pigmenty do makijażu permanentnego ust NUVA pozwolą uzyskać idealny rezultat niezależnie od wybranej techniki pigmentacji. Idealnie podkreślą usta, zapewniając piękne wysycenie koloru na długi czas.  

Pigmenty do makijażu permanentnego ust - doskonały efekt, bez względu na rodzaj techniki pigmentacji 

Pudrowe, Full lips, 3D, Ombre, czy może Aquarelle? Niezależnie od tego, jaki zabieg wykonujesz, wymaga on nie tylko zastosowania profesjonalnych narzędzi, ale i wysokiej jakości pigmentów. Musisz pamiętać, aby były one odpowiednio dopasowane do typu skóry i urody klientki. Dzięki przebogatej gamie kolorystycznej NUVA dobierzesz idealny pigment do odcienia skóry, czerwieni wargowej, karnacji oraz oczekiwanego efektu po wygojeniu. Optymalna konsystencja pigmentu pozwala na uzyskanie zarówno naturalnych, jak i bardziej wyrazistych efektów. Dedykowany set NUVA Colors sprawi, że usta po pigmentacji będą wyglądać spektakularnie i zachowają pożądany kolor na długi czas