Kategorie

  • Bestseller

UNISTAR ICE WATER - FOG - Spray 500 ml

Ice Water w wersji ze spryskiwaczem, która umożliwia dokładne przemywanie skóry podczas tatuowania. Dzięki niej możesz zmyć nadmiar sebum, resztki farby na skórze, wazelinę lub masło. Dzięki wygodnemu aplikatorowi bardzo łatwo spryskasz w celu oczyszczenia docelowe miejsce na skórze. Praktyczne opakowanie - łatwe w użyciu i przechowywaniu. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej.

  • Producent: Unistar
  • Kod produktu: AK205A-FOG5
  • Status: Dostępny
35,00 zł
(w tym 6,54 zł VAT)
35,00 zł
(w tym 6,54 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 35 pkt

Moc przeciwzapalna i przeciwobrzękowa - Siła składników prosto z natury

Dzięki składnikom zawartym w olejku z liści tymianku oraz hydrolat z wierzby właściwej, Unistar Ice Water Sprawy posiada wyjątkowe właściwości, które skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii i grzybów. Podczas wykonywania tatuażu, stosowanie Unistar Icewater do przemywania skóry łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia oraz redukuje stany zapalne skóry. Składniki zawarte w naszym produkcie przyspieszają proces gojenia się ran i regeneracji skóry. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników, preparat jest bezpieczny dla skóry i nie powoduje podrażnień. 

Wykorzystaj Unistar Ice Water i odkryj idealny sposób na złagodzenie bólu

Mentol, substancja zawarta w składzie Unistar Ice Water, posiada właściwości chłodzące i odświeżające, a dodatkowo działa przeciwzapalnie. Aby uzyskać najlepszy efekt chłodzący dla klienta, należy użyć celulozowego ręcznika papierowego, zwilżonego Unistar Ice Water. Tak przygotowany kompres należy nałożyć na tatuaż w czasie przerw podczas sesji lub bezpośrednio po jej zakończeniu. Klient na pewno doceni to działanie to prawdziwa ulga po długim tatuowaniu.

Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.