Kategorie

Pigmenty do makijażu permanentnego

Poznaj szeroką paletę kolorów dostępnych w naszej ofercie. 

    Nuva Colors
    Nuva Colors
    Perma Blend Luxe
    Perma Blend Luxe

Pigmenty do makijażu permanentnego 

Popularność zabiegu makijażu permanentnego rośnie z roku na rok. To naturalne, że wraz z nim wzrasta zainteresowanie pigmentami. Oprócz odpowiedniej techniki pracy i wiedzy w zakresie barw oraz sprzętu użytego w trakcie zabiegu, to pigmenty do makijażu permanentnego mają największy wpływ na finalny efekt zabiegu. Sprawdź ofertę Kwadron i przekonaj się, dlaczego warto wybrać nasze produkty.  

Bezpieczne pigmenty do makijażu permanentnego 

Ważne jest, aby pigmenty do makijażu permanentnego były bezpieczne i zawierały składniki najwyższej jakości. Nasze pigmenty są wykonane ze składników, które są w pełni zgodne z unijnymi wymogami REACH. Nasze pigmenty pozwalają na uzyskanie zarówno naturalnie wyglądających efektów, jak i bardziej odważnych stylizacji. Co ważne, wykonany nimi makijaż permanentny będzie wyglądał świeżo i naturalnie przez długi czas.  

Bezpieczne pigmenty do brwi i ust 

W czasie wykonywania zabiegu makijażu permanentnego dochodzi do naruszenia ciągłości skóry. Dlatego ważne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na jakość stosowanego produktu. Wybieraj pigmenty z odpowiednimi normami europejskimi, których jakość została potwierdzona przez niezależne badania. Nasze pigmenty do makijażu permanentnego są zgodne z unijnymi wymogami REACH, aby zapewnić bezpieczeństwo ich użytkowania Tobie oraz Twoim klientkom.  

Dedykowane sety oraz szeroki wybór indywidualnych pigmentów  

Zadbaj o odpowiednie pigmenty do każdego obszaru pigmentacji, aby uzyskać zachwycający wygląd po wygojeniu. W ofercie znajdziesz pigmenty w różnorodnych kolorach - chłodnych, ciepłych oraz neutralnych. Dzięki tej różnorodności dobierzesz pigment idealnie pasujący do każdego typu urody. Nasze pigmenty do makijażu permanentnego, pozwolą Ci uzyskać dowolne efekty: od intensywnych, po naturalne i bardziej stonowane. Poznaj szeroką paletę kolorów dostępnych w naszej ofercie. W ofercie znajdziesz zarówno kolory przeznaczone do pigmentacji brwi, ust i powiek, jak i kolory dedykowane do pigmentacji medycznej: korekcji niedoskonałości skóry, pigmenty do skóry głowy oraz do pigmentacji brodawki piersiowej.