Kategorie

Filtrowanie

Marka:

Microblading

Osiągnij możliwie najlepsze efekty swojej pracy, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości profesjonalnych narzędzi.

Aktywne filtry:

Microblading to, obok makijażu permanentnego, kolejna popularna metoda optycznego zagęszczania brwi. Dostępne w naszej ofercie piórka i peny do microbladingu umożliwiają idealne wypełnianie brwi, odwzorowanie każdego włoska i stworzenie nienagannego, realistycznego efektu zagęszczenia brwi. 

Peny do microbladingu - dla naturalnego efektu gęstych brwi

Peny do microbladingu, to jedno z podstawowych narzędzi, które wykorzystuje się przy metodzie piórkowej. Umożliwiają one wykonanie pojedynczych włosków, które doskonale uzupełniają linię brwi. Dzięki nim uzyskujemy zbliżony do naturalnego, nieprzerysowany efekt gęstych brwi. Dobrze wykonany microblading to wynik zastosowania wypracowanej techniki oraz użycia profesjonalnych narzędzi, które zapewnią maksymalny komfort pracy oraz wysoką precyzję. Profesjonalny Microblading PEN, to również gwarancja bezpieczeństwa dla Twoich klientek. Minimalizuje ryzyko infekcji i podrażnień.   

Postaw na profesjonalny Microblading PEN  

W sklepie internetowym Kwadron znajdziesz bogatą ofertę narzędzi do microbladingu. Znajdziesz tu peny renomowanych producentów oraz różnego rodzaju obudowy do igieł. Każde dostępne w naszym sklepie narzędzie pozwoli Ci osiągnąć satysfakcjonujące efekty, które zachwycą Twoje klientki. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona profesjonalistek  

  • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
  • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
  • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
  • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
  • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)