Kategorie

Gadżety

Wyjątkowe gadżety dla profesjonalistów PMU – wybierz jakość Kwadron i pokaż światu, że korzystasz tylko z najlepszych produktów.

Aktywne filtry:

Notes PMU

Cena 9,90 zł
(w tym 1,85 zł VAT)

Torba PMU

Cena 14,99 zł
(w tym 2,80 zł VAT)

Gadżety reklamowe Kwadron to niezwykle wartościowe narzędzia promocyjne. Dlaczego warto posiadać gadżety reklamowe firmy Kwadron w swoim studiu? Poznaj kilka powodów! 

Profesjonaliści dla profesjonalistów 

Kwadron to renomowana marka znana z wysokiej jakości swoich produktów. Jako wiodący producent i dystrybutor cartridgy, igieł, farb, sprzętu i akcesoriów do tatuażu i makijażu permanentnego, zdobył uznanie artystów tatuażu oraz linergistki na całym świecie dzięki wysokiej jakości i innowacyjności oferowanych produktów. Korzystanie z produktów Kwadron jest synonimem branżowego profesjonalizmu i dbałości o detale. Po latach ugruntowywania swojej pozycji w branży, dziś już sam widok logo Kwadron Permanent Makeup budzi powszechny szacunek i zaufanie. Przenieś to zaufanie i profesjonalizm także do swojego salonu wybierając produkty z naszej bogatej oferty. 

Wyjątkowe gadżety dla profesjonalistów PMU – wybierz jakość Kwadron i pokaż światu, że korzystasz tylko z najlepszych produktów 

To rzeczy małe mają nierzadko ogromne znaczenie. Oferujemy szeroki wybór gadżetów PMU, które dodadzą wyjątkowego charakteru Twojemu salonowi makijażu permanentnego. Nasze akcesoria do PMU z logo, takie jak kubki, notesy, czy antystresowe serca do uciskania i nie tylko świetnie wyglądają, ale także posiadają praktyczne zastosowanie w Twojej codziennej pracy. Zabieg PMU może być wymagający i stresujący dla wrażliwszych klientek, dlatego warto zadbać o ich komfort, relaks i odprężenie. Nasze gąbki w kształcie serca są nie tylko przyjemne w dotyku, ale także pomogą Ci złagodzić napięcie i stres. To także doskonała metoda na ćwiczenie i rozluźnienie Twojej zmęczonej pracą dłoni i poprawę krążenia poprzez uciskanie.