Kategorie

Maszynki do tatuażu

Tatuaż to sztuka, która wymaga nie tylko doskonałych umiejętności, ale wysokiej klasy narzędzi. Znajdziesz tu najpopularniejsze maszynki do tatuażu. Poznaj pełną ofertę i wybierz model odpowiedni do swoich potrzeb. 

  Wszystkie Maszynki
  Wszystkie Maszynki
  EQUALISER Rotary
  EQUALISER Rotary
  Critical Rotary
  Critical Rotary
  Inox Prime
  Inox Prime
  Cheyenne
  Cheyenne
  FK Irons / Spektra
  FK Irons / Spektra
  Basic Line
  Basic Line
  Premium Line
  Premium Line
  EGO Rotary
  EGO Rotary
  InkJecta Rotary
  InkJecta Rotary
  Sunskin Stilo Pen
  Sunskin Stilo Pen
  Bishop Rotary
  Bishop Rotary
  Wireless Pen INK-ER
  Wireless Pen INK-ER
  EZ Tattoo machine
  EZ Tattoo machine
  Akcesoria
  Akcesoria
  Części
  Części

Od nich wszystko się zaczęło - maszynki cewkowe do tatuażu 

Ich historia sięga początków sztuki tatuażu. Mimo upływu lat ciągle są popularne na rynku, a moda na nie zdaje się nie przemijać. Maszynki cewkowe do tatuażu to absolutna klasyka w branży. Doskonale sprawdzą się podczas pracy przy konturze, cieniowaniu oraz wypełnianiu. Maszynki cewkowe są popularne wśród zawodowców szczególnie długo pracujących w branży, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad pracą maszynki.  

Maszynki cewkowe charakteryzują się solidnym wykonaniem, które odczujesz podczas trzymania ich w dłoni. Składają się z mosiężnej lub aluminiowej ramy, jednak wszystko zależy od konkretnego modelu. Na rynku możesz spotkać również customowe maszyny oparte o włókna węglowe oraz tytan. Maszynki cewkowe działają na zasadzie pola magnetycznego wytwarzanego przez cewki, dzięki któremu możliwe jest wprawienie w ruch igły. Parametry takie jak głębokość oraz prędkość wbijania igły można dostosować za pomocą specjalnych śrub. Mimo wprowadzenia na rynek nowych technologii i maszynek o różnych typach konstrukcji, możliwość regulacji wpływają na utrzymującą się popularności maszynek cewkowych wśród tatuażystów.  

Jaka maszynka do tatuażu? Wybierz maszynki typu pen.

To najlepszy wybór zarówno profesjonalistów, jak i osób zaczynających przygodę z tatuażem. Dzięki łatwej obsłudze i ergonomicznemu kształtowi, maszynka rotacyjna w formie PEN doskonale sprawdzi się na każdym etapie zaawansowania. Jeśli szukasz wszechstronnej maszynki do każdego stylu i techniki, maszynka PEN stanowi doskonały wybór.  

Zaletą maszynek PEN jest niezwykle cicha praca i brak wibracji. Zostanie to docenione zwłaszcza w trakcie długich sesji tatuatorskich. Ergonomiczna konstrukcja korpusu pozwala na pewny chwyt i kontrolę nad maszynką, co jest szczególnie ważne podczas wykonywania precyzyjnych linii i detali. Jej odpowiednie wyprofilowanie i wyważenie sprawia, że doskonale leży w dłoni i zapobiega jej zmęczeniu. Możesz wybierać wśród praktycznych i ponadczasowych wersji z zasilaczem lub postawić na bezprzewodową maszynkę do tatuażu, które przebojem zdobyły rynek. 

Maszynka do tatuażu to podstawowe narzędzie do pracy każdego z tatuatorów, my mamy ich największy wybór produktów najlepszych producentów.

Wybierz sprzęt, który pozwoli Ci tatuować z niezwykłą precyzją. Nasz sklep internetowy oferuje największy wybór maszynek do tatuażu, które sprostały potrzebom najlepszych tatuażystów na świecie. Stawiamy na sprawdzone marki, które zagwarantują Ci niezawodność i wysoką kulturę pracy. Szeroka gama produktów pozwoli Ci dobrać sprzęt, odpowiadający Twoim potrzebom. W ofercie znajdziecie maszynki do tatuowania takich firm jak: Equaliser, Cheyenne, Fk Irons, Spektra oraz Inkjecta. 

 • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
 • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
 • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
 • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
 • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)