Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Pigmenty do pigmentacji powiek

W naszej ofercie znajdziesz zestaw pigmentów do powiek Nuva Colors Stunning Eyes, dzięki któremu uzyskasz perfekcyjny kształt kreski permanentnej oraz pożądany kolor.

Aktywne filtry:

Skóra na powiece jest wyjątkowo wrażliwa i unaczyniona, więc makijaż permanentny powieki wymaga doskonałej precyzji, doświadczenia, profesjonalnego sprzętu oraz dedykowanego pigmentu. 

Pigmenty do makijażu permanentnego powiek Nuva Color - idealne podkreślenie 

Wykonanie idealnej kreski to nie lada wyzwanie. Nie bez powodu kobiety szukają alternatywy i decydują się na makijaż permanentny powieki. Zabieg zastępuje codzienną aplikację kosmetyków do makijażu, dzięki czemu Twoje klientki mogą cieszyć się idealnie podkreślonym spojrzeniem. Precyzyjnie wykonany zabieg pigmentacji potrafi zdziałać cuda. Pozwala optycznie powiększyć oczy, podnieść opadające powieki lub delikatnie podkreślić oko zagęszczając górną lub dolną linię rzęs. Ważne jest to, aby pracować na pigmentach, które posiadają optymalną konsystencję i łatwo się rozprowadzają. Z Nuva Colors zyskujesz wysoki komfort pracy i doskonały rezultat.  

Pigment do powiek - intensywny kolor na lata 

W naszej ofercie pigmentów NUVA COLORS znajdziesz zestaw kolorów dedykowanych do pigmentacji powieki NUVA COLORS EYELINER, w którym dominują odcienie czerni lub brązu. Zestaw doskonale sprawdza się w różnych technikach pracy. Nadaje się do precyzyjnego rysunku, jakim jest podkreślenie linii rzęs, kreski górnej i dolnej, a także efektu cieniowania.