Kategorie

PMU. Pretty Me Up

Odkryj piękno i doskonałość razem z Pretty Me Up! 

Aktywne filtry:

Witaj w świecie Pretty Me Up. (PMU.)! 

Zapoznaj się z profesjonalnymi produktami pielęgnacyjnymi dedykowanymi artystkom PMU oraz ich wymagającym klientkom. Kosmetyki PMU. znane z doskonałej jakości i skuteczności, są powszechnie rekomendowane przez czołowe ekspertki branży. Linia Pretty Me Up. powstała po to, aby zapewnić profesjonalną pielęgnację skóry Twojej klientki na każdym etapie procesu pigmentacji, zarówno w Twoim salonie, jak i w codziennych rytuałach pielęgnacyjnych prowadzących do optymalnego przygotowania skóry do zabiegu, a także do prawidłowego wygojenia. 

Kompleksowa pielęgnacja: Dbaj o skórę klientki na każdym etapie 

Pretty Me Up., to kosmetyki o wszechstronnym działaniu, które zapewnią Twoim klientkom kompleksową pielęgnację skóry zarówno przed, w trakcie, jak i po zabiegu makijażu permanentnego. Stosowanie produktów PMU. przed pigmentacją odpowiednio przygotowuje skórę, zapewniając przedłużenie dobroczynnego działania zawartych w nich składników także na czas aplikacji pigmentu. Wybrane kosmetyki z linii PMU. są także polecane do stosowania podczas procesu pigmentacji jako produkt wspomagający Twoją pracę. Regularna aplikacja produktów pielęgnacyjnych PMU. po zakończonym zabiegu, zarówno a Twoim salonie, jaki i poza nim, stymuluje prawidłowy proces gojenia, pomagając w utrzymaniu pięknych i trwałych efektów Twojej pracy. 

Profesjonalizm na najwyższym poziomie: Uniknij niepotrzebnych błędów pielęgnacyjnych 

Produkty z linii Pretty Me Up. stanowią nieodłączny element profesjonalnej pielęgnacji przed zabiegiem. Ich zastosowanie na kilka dni przed planowaną pigmentacją gwarantuje optymalne przygotowanie skóry, minimalizując ryzyko przekładania zabiegu na inny termin. Ponadto, produkty z linii PMU. umożliwiają spersonalizowaną pielęgnację, co pozwala w unikaniu błędów, które mogą wpływać niekorzystnie na proces gojenia oraz rezultaty po wygojeniu. 

Bezpieczeństwo i siła płynąca z natury: Zapewnij doskonałe rezultaty swojej pracy  

Dbanie o bezpieczeństwo skóry klientki to nasz priorytet. Dlatego nasze kosmetyki Pretty Me Up. są opracowane z wykorzystaniem składników najwyższej jakości. W ich składzie odnajdziesz m. in. olej kokosowy, masło z mango, masło shea, olej ze słodkich migdałów oraz witaminę E, a także oczar wirginijski. Indywidualne produkty z linii PMU. zostały opracowane tak, aby wspólnie tworzyć doskonale zharmonizowaną kompozycję, która zapobiega pierzchnięciu, pękaniu naskórka, a także wzmacnia skórę, minimalizując ryzyko powstawania obrzęków i przekrwień. Produkty PMU. wspomagają prawidłową regenerację skóry podrażnionej i trwałe utrzymanie pigmentu. 

Odkryj piękno i doskonałość razem z Pretty Me Up! 

Dołącz do elitarnej grupy profesjonalistów, dla których marka Pretty Me Up. jest synonimem doskonałości w pielęgnacji skóry w procesach wspomagających pigmentację. Pozwól produktom PMU. zadbać o skórę Twoich klientek w sposób profesjonalny, zapewniający jeszcze doskonalsze rezultaty Twoim kreatywnym kreacjom. 

  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)