Kategorie

Filtrowanie

Marka:

Akcesoria PMU

Akcesoria PMU idealne do ćwiczeń

Aktywne filtry:

Poszukujesz narzędzi, które ułatwią i zoptymalizują Twoją pracę? Poznaj akcesoria do makijażu permanentnego, które są niezbędne do przygotowania stanowiska pracy oraz przeprowadzania szkoleń. Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania, nasze akcesoria do PMU będą doskonałym wsparciem w na każdym etapie Twojej pracy.  

Akcesoria PMU idealne do ćwiczeń 

Poznaj akcesoria, które zapewnią Ci możliwość ćwiczenia technik pigmentacji w profesjonalnym i bezpiecznym otoczeniu. Dzięki nim możesz testować różne metody i doskonalić swoje umiejętności. Znajdziesz tu silikonowe skórki do ćwiczeń, które doskonale imitują ludzką skórę. Możesz wybierać spośród wersji gładkich lub takich, na których zaznaczono konturami obszary pigmentacji. ZW ofercie dostępne są skórki, a także modele głów. 

Zainwestuj w jakość i higienę - akcesoria do makijażu permanentnego, w które warto wyposażyć swój salon 

Prowadzenie salonu makijażu permanentnego wiąże się z koniecznością zapewnienia najwyższej jakości usług wykonywanych bezpiecznie i w zgodności z zasadami higieny. Dlatego warto zainwestować w dobrej jakości akcesoria do PMU. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co niezbędne podczas wykonywania profesjonalnych zabiegów pigmentacji. Dostępne u nas akcesoria pomogą w utrzymaniu bezpiecznych warunków pracy. Dzięki nim zminimalizujesz ryzyko wystąpienia infekcji i zwiększysz komfort zarówno dla siebie, jak i swoich klientów. Wśród oferowanych przez nas niezbędników znajdziesz takie produkty, jak podkłady higieniczne, prześcieradła, różnego rodzaju folie ochronne, a nawet pojemniki na odpady. Jeśli zależy Ci na lepszej organizacji stanowiska pracy, nie zapomnij także o podstawkach i kubeczkach na pigmenty.  

  • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
  • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
  • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
  • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
  • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)