Kategorie

Szkolenia PMU

Doskonal swoje umiejętności PMU z pomocą naszych profesjonalnych szkoleń.

Aktywne filtry:

Doskonal swoje umiejętności PMU z pomocą naszych profesjonalnych szkoleń  

Odkryj tajniki makijażu permanentnego i rozwijaj swoje umiejętności dzięki naszym profesjonalnym szkoleniom, dostępnym w naszym sklepie internetowym. Nasze kursy są prowadzone przez doświadczone ekspertki z branży, które dzielą się wiedzą na temat swoich autorskich technik oraz właściwego korzystania z kartridży, maszynek, pigmentów oraz akcesoriów. Oferujemy zarówno szkolenia online, które możesz odbyć w dowolnym miejscu i czasie, jak i szkolenia stacjonarne organizowane przez naszą Akademię PMU w różnych miastach w Polsce oraz za granicą. 

Odkryj tajniki makijażu permanentnego z ekspertkami branży PMU 

Nasze szkolenia skupiają się na poznaniu i fachowym wykorzystaniu rekomendowanych przez nas bezpiecznych produktów do makijażu permanentnego. Współpracujące z nami ekspertki wytłumaczą, w jaki sposób wykorzystywać profesjonalne produkty do PMU, aby osiągać możliwie najlepsze rezultaty. Przekażą Ci także niezbędną wiedzę na temat różnych technik pigmentacji oraz udzielą praktycznych wskazówek dotyczących warsztatu pracy. 

Skorzystaj z profesjonalnych szkoleń PMU skrojonych na miarę Twoich potrzeb 

Dostępne u nas szkolenia PMU są skierowane do wszystkich artystek PMU, zarówno do początkujących linergistek pragnących szlifować swoje umiejętności, jaki i doświadczonych profesjonalistek poszukujących nowych rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami PMU. Nasze szkolenia dostarczą Ci inspiracji, rozszerzą Twoje umiejętności i pomogą Ci osiągnąć doskonalsze rezultaty.  

Otwórz się na nowe możliwości w świecie makijażu permanentnego 

Wybierz formę szkolenia, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb - online lub stacjonarnie - i dołącz do naszej społeczności pasjonatów makijażu permanentnego. Rozwiń swoją wiedzę z naszymi ekspertami, podnieś swój poziom umiejętności i otwórz się na nowe możliwości w świecie makijażu permanentnego. Dołącz do naszych szkoleń i stwórz swoją własną artystyczną przestrzeń! 

  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)