Kategorie

Filtrowanie

Marka:

Zasilacze PMU

Pozwól sobie na stabilną i precyzyjną pracę z zasilaczami do maszynek PMU beż żadnych problemów i niespodzianek. 

Aktywne filtry:

W naszej ofercie znajdziesz największy wybór zasilaczy, które zdobyły zaufanie wielu linergistek dzięki swojej niezawodności. Znajdziesz tu zarówno wersje bezprzewodowe, jak i tradycyjne. Cechuje je stabilność, możliwość regulacji mocy i solidna konstrukcja. Wybierz zasilacz, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i ciesz się niezawodną pigmentacją. 

Zasilacze PMU - precyzyjna kontrola mocy, kompaktowe wymiary i mobilność 

Nasze zasilacze do maszynek PMU umożliwiają dokładną kontrolę mocy danej maszynki oraz regulację jej częstotliwości. Dzięki naszym zasilaczom możesz precyzyjnie dostosować parametry pracy do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Ich intuicyjny interfejs sprawia, że regulacja jest prosta i szybka. Ważną cechą naszych zasilaczy jest solidna konstrukcja i prosta budowa pomagająca w nienagannym utrzymania czystości i higieny.  Używając dostępnych u nas zasilaczy możesz być pewna, że spełnia on najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Zdecydowanie docenisz też ich kompaktowe konstrukcje, dzięki którym nasze zasilacze są idealnie poręczne zarówno podczas użytku w salonach beauty, jak i podczas targów i mistrzostwa PMU.  

Bezpieczeństwo i niezawodność  

Nasze zasilacze do maszynek PMU zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Dzięki zastosowaniu zabezpieczeń przeciwprzepięciowych, przeciwzwarciowych oraz chroniących przed przegrzaniem, masz pewność, że Twoje maszynki do PMU są chronione przed ewentualnymi uszkodzeniami. My zapewniamy bezawaryjny sprzęt, podczas gdy Ty możesz skupić się na tym co najważniejsze - tworzeniu profesjonalnych pigmentacji. 

  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)