Kategorie

Filtrowanie

Typ:

Ostrze:

Grubość:

Kwadron Optima Cartridges

Kwadron Optima Cartridges to innowacyjne kartridże do makijażu permanentnego stworzone zarówno z myślą o początkujących linergistkach, jak i doświadczonych artystkach PMU.  

Aktywne filtry:

Optima zapewniają wyjątkową jakość i precyzję pracy dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w produkcji specjalistycznych igieł. Wejdź do świata wspaniałych pigmentacji z Kwadron PMU!

Jakie rodzaje kartridży do makijażu permanentnego znajdziesz w serii Kwadron Optima Cartridges? 

W ofercie Kwadron PMU Optima Cartridges znajdziesz igły o różnych typach, rozmiarach i stopniach ostrzenia, dzięki czemu będziesz mogła dobrać kartridże do techniki pracy i skóry klientki. Znajdziesz tu: 

Roud Liner (RL) - przeznaczone do tworzenia konturów i linii. Bardzo precyzyjne, ze sztywno skupionymi ostrzami. Idealne do wykonywania szczegółowych elementów i detali. 

Round Shader (RS) - charakteryzują się luźniejszym ułożeniem igieł niż w RL, które daje możliwość wprowadzenia większej ilości pigmentu do skóry. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania grubszych konturów i większych wypełnień.  

Magnum (MG) – kartridże z dwoma szeregami igieł. Stworzone głównie do dużych wypełnień lub szerokich i mocnych konturów. Idealnie sprawdzą się na przykład w cieniowaniu i wypełnianiu dużych ust. 

Flat (FL) -kartridże podobne do Magnum, charakteryzujące się jednym rzędem igieł. Pozostawiają bardziej transparentny ślad. Pracując nimi uzyskasz wszelkiego rodzaju gradienty oraz efekty 3D. 

Slope (CF) - charakteryzują się igłami o różnej długości, które ułożone są malejąco w jednym rzędzie. Dzięki nim otrzymasz efekt zwartego cienia. Możesz wykonywać nimi punkty o różnej intensywności. Doskonałe do cieniowań i rozmytych punktów.

Precyzja na najwyższym poziomie: Kwadron Optima Cartridges 

Kwadron Optima Cartridges, to kartridże wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo, niezawodność oraz niesamowitą precyzję. Dzięki przemyślanej konstrukcji i zastosowaniu pełnej membrany, zapobiegają cofaniu się pigmentu do rączki, a wykonana z medycznego tworzywa obudowa nie ulega ścieraniu podczas ruchu. Dzięki temu masz pewność, że żadne drobinki plastiku nie dostaną się pod skórę.  Dziobki dobrane do typu i rozmiaru igieł użytych w kartridżach, pozwolą zachować jeszcze większą precyzję pracy. Wyjątkowo ostre igły zapobiegają nadmiernej traumatyzacji skóry i zapewniają lepsze gojenie po zabiegu. Wszystko to sprawia, że Kwadron Optima Cartridges są bezpieczne dla skóry, minimalizują ryzyko powstania stanów zapalnych i gwarantują równomierną, precyzyjną pracę.