KWADRON Cartridge System - co go wyróżnia na tle konkurencji

KWADRON Cartridge System to cartridge o najwyższym poziomie precyzji, jakości użytych materiałów i zaawansowaniu technologicznym. 

Po pierwsze, jakość. Każdy cartridge to gwarancja niezawodności. Profesjonaliści na całym świecie zaufali naszym cartridge’om doceniając ich ostrość oraz precyzję podczas tworzenia niesamowitych tatuaży. Innowacja to drugi kluczowy element. KWADRON zawsze wybiega na przód, dostarczając rozwiązania, które rewolucjonizują branżę i pozwala rozwijać się artystom.  

KWADRON oferuje szeroki wybór konfiguracji igieł, umożliwiając artystom realizację swoich wizji bez ograniczeń. Niezależnie od stylu czy techniki, z pewnością znajdziesz odpowiednie cartridge dla swojego stylu pracy. Bliskość z artystami to nasz fundament. KWADRON od zawsze aktywnie współpracuje z profesjonalistami, by stale doskonalić swoje produkty oraz rozwijać nowe rodzaje igieł oraz cartridgy. Opinie i sugestie twórców są uwzględniane w procesach rozwoju, co sprawia, że nasz Kwadron Cartridge System jest w pełni dopracowany, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. 

Wysoce zaawansowany i zautomatyzowany proces technologiczny stosowany przy produkcji cartridgy KWADRON gwarantuje, że każdy z nich jest tak samo perfekcyjny. Nasze cartridge posiadają unikalny system stabilizacji igieł, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Obudowa cartridgy została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego, co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową do minimum, natomiast same igły zachowały swą ostrość. 

SPRAWDŹ!

Kwadron Store Warsaw to najlepiej zaopatrzony sklep z artykułami do tatuażu w sercu Warszawy

Znajdziesz u nas produkty niezbędne na każdym etapie tworzenia tatuażu. Cartridge Kwadron, maszynki do tatuażu, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji od Inktrox czy bestsellerowy Unistar Second Skin. To tylko ułamek tego, co znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy także szeroką gamę farb i różnorodnych akcesoriów do tatuażu. W kameralnym wnętrzu Kwadron Store Warsaw masz możliwość spokojnego przetestowania wybranego sprzętu, kosmetyków oraz poznania nowości w branży. Tatuaż to nasza pasja, którą pragniemy się z Tobą dzielić. Oferujemy doskonałą obsługę klienta oraz profesjonalne doradztwo – odpowiemy na każde z Twoich pytań. A jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tatuażem, służymy radą i wszelką pomocą, która pozwoli Ci stawiać owocne pierwsze kroki w branży.

Kwadron Store Warsaw to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, gdzie spotykają się ludzie, dla których tatuaż to prawdziwa pasja. Zapraszamy pod adres Kolejowa 47A/U5 lub prosimy o kontakt pod numerem +48 730 126 444. Dołącz do rodziny Kwadron! 

Sprawdź