Kategorie

Farby do tatuażu

Farby do tatuażu to jeden z najważniejszych elementów, które wpływają na jakość i trwałość wykonanego tatuażu. W ofercie Kwadron znajdziesz największy wybór profesjonalnych tuszy do tatuażu. 

  Wszystkie Farby
  Wszystkie Farby
  Compact Black Ink
  Compact Black Ink
  Xtreme Ink
  Xtreme Ink
  World Famous Limitless
  World Famous Limitless
  Eternal Ink
  Eternal Ink
  Dynamic Ink
  Dynamic Ink
  Panthera Black Ink
  Panthera Black Ink
  Eclipse Tattoo Ink
  Eclipse Tattoo Ink
  Mixing Solution
  Mixing Solution
  Akcesoria
  Akcesoria

Największy wybór farb do tatuażu w Polsce! 

Kwadron tattoo store posiada najszerszy wybór najlepszych tuszy do tatuażu dla artystów w branży. Dzięki pojedynczym kolorom z bogatej oferty oraz zestawom tuszy do tatuażu od wiodących marek, nie ma potrzeby szukania w innych miejscach. Mamy wszystko, czego będziesz potrzebować do swojej pracy. 

Aktualnie posiadamy w swoim asortymencie tusze do tatuażu takich marek jak Xtreme Ink, Intenze Tattoo Ink, Eternal Tattoo Ink, Panthera Tattoo Ink, Dynamic Ink, Eclipse Ink. Nie ważne, jakiego koloru lub odcienia tuszu do tatuażu poszukujesz, Kwadron jest w stanie dostarczyć Ci najlepsze materiały do tatuażu. 

Farby do tatuowania 

Dzięki dedykowanym zestawom tuszy do tatuażu takim jak Greywash (odcienie szarości) czy choćby zestawy dedykowane do portretów, możesz tworzyć swoje niesamowite dzieła sztuki w niesamowitych detalach i z najbardziej realistycznymi kolorami tuszu do tatuażu. Przejrzyj naszą kolekcję, aby znaleźć najodpowiedniejszy zestaw tuszu do tatuażu lub kolory z naszych specjalistycznych serii. 

Oferujemy tylko produkty, których sami byśmy używali. Dzięki naszemu bogatemu wyborowi tuszów do tatuażu, możesz mieć pewność, że stworzysz swoje niesamowite dzieła sztuki z najwyższej jakości i najbardziej realistycznymi kolorami tuszu do tatuażu. 

Profesjonalne tusze do tatuażu 

Farby do tatuażu to jeden z najważniejszych elementów, które wpływają na jakość i trwałość wykonanego tatuażu. W ofercie Kwadron znajdziesz największy wybór profesjonalnych tuszy do tatuażu. Poznaj szeroką gamę kolorów, jak i ponadczasową czerń, dzięki którym stworzysz zachwycające tatuaże o realistycznych kolorach. Wybierając farby najwyższej jakości, które są bezpieczne dla użytkowników i środowiska 

Tusze do tatuowania - idealna konsystencja i najbogatszy wybór odcieni  

W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane farby do tatuażu. Stawiamy na te, które są wydajne i pozwalają na uzyskanie bogatego oraz trwałego koloru. Znajdziesz tu kompleksowy wybór odcieni, dzięki czemu możesz stworzyć najbardziej kolorowe tatuaże. W ofercie znajdziesz tusze, które nadają się do mieszania, abyś mógł stworzyć jeszcze więcej niesamowitych odcieni. Farby sprawdzają się przy wypełnianiu, cieniowaniu czy konturowaniu. Pozwolą Ci stworzyć tatuaże, które będą zachwycać bogactwem szczegółów i detali. Tusze do tatuażu, które znajdziesz w Kwadron charakteryzują się jednolitą, gładką i stabilną konsystencją. Ułatwiają tatuowanie i pozwalają na idealny przepływ przez cartridge i odpowiednie wbicie koloru pod skóre.

Tusze do tatuażu z REACH  

W naszej ofercie znajdziesz tusze, które są opracowane przez producentów zgodnie z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej REACH. Dzięki temu masz pewność, że są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.  Skład tuszy został starannie opracowany, aby nie powodowały one negatywnych skutków dla zdrowia. Kompozycja tuszy została przetestowana i spełnia surowe normy bezpieczeństwa, zapewniając Ci pełne zaufanie do produktów oferowanych przez Kwadron. 

 • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
 • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
 • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
 • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
 • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)