Kategorie

Filtrowanie

Marka:

Rury do cartridgy do maszynek

Pragniesz pracować na ulubionych cartridgach Kwadron w swojej maszynce rotacyjnej? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Rury pod cartridge dla różnych maszynek. Znajdź pasujący grip do swojej maszynki i rozpocznij używanie cartridgy! 

Aktywne filtry:

Unikatowe rury do cartridgy - doskonała jakość i precyzja 

Jeśli używasz maszynek rotacyjnych i chcesz w swojej maszynce używać cartridgy Kwadron, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Rury do kartridgy, które zostały stworzone z myślą o profesjonalnych tatuatorach, którzy poszukują doskonałej jakości i precyzji wraz z możliwością utrzymania najwyższego poziomu higieny. Starannie zaprojektowane, aby zapewnić najwyższy komfort dla palców i niezawodność podczas wykonywania tatuaży. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, gwarantują długą żywotność, a Tobie precyzyjne wykonanie każdego tatuażu.   

Bogata oferta producentów rur do kartridży 

W naszej ofercie znajdziesz gripy pod cartridge, które dopasujesz do wielu maszynek od uznanych producentów. Posiadamy rury do maszynek Equaliser, FK Irons, Cheyenne oraz do wielu, wielu innych. Dzięki produktom Unistar, dopasujesz rury do cartridgy do swoich ulubionych maszynek rotacyjnych i cewkowych. 

Sprawdzone rozwiązania dla wymagających tatuatorów  

Rury do cartridgy, które znajdziesz w ofercie Kwadron, to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających artystów tatuażu. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i idealnemu wyważeniu, doskonale leżą w dłoni i zapewniają komfort podczas długich sesji tatuażu. Są łatwe w użyciu i umożliwiają szybką wymianę cartridgy. To niezawodne narzędzia, które pozwolą Ci wyrazić swoją artystyczną wizję w sposób profesjonalny i precyzyjny.  

Unistar rury do cartridgy - pewność i higiena dzięki rurom jednorazowego użytku 

Aby zadbać o bezpieczeństwo naszych klientów, posiadamy w ofercie również rury do cartridgy, które są jednorazowego użytku. Królują tutaj rury od uznanego producenta Unistar. Na przestrzeni lat zdobyły uznanie i sympatię wielu tatuatorów, stają się z jednym z bestsellerów w naszej ofercie. Idealnie miękkie i sprężyste pozwalają na długie godziny pracy bez zmęczenia palców. 

Dzięki rurom Unistar masz pewność, że pracujesz z nowymi i higienicznymi narzędziami przy każdym tatuażu. Rury do cartridgy są starannie pakowane i sterylizowane, co zapewnia maksymalną ochronę przed zakażeniami. Rury jednorazowe to także oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba ich dezynfekować. Dzięki nim możesz skupić się na tworzeniu pięknych i trwałych tatuaży, mając pewność, że dbasz o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich klientów.  

  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)