Kategorie

Filtrowanie

Typ:

Glovcon Cartridges

Glovcon Cartridges to cartridge, które powstały, aby uzyskać zachwycające efekty makijażu permanentnego. 

Aktywne filtry:

Dzięki innowacyjnemu podejściu do potrzeb wymagających klientek i wieloletniemu doświadczeniu w branży tatuażu oraz PMU, udało nam się stworzyć produkt, który umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa oraz higieny. Poznaj wyjątkowo ostre i precyzyjne Cartridge Glovcon.  

Jakie rodzaje kartridży do makijażu permanentnego znajdziesz w ofercie Glovcon Cartridges? 

W ofercie Glovcon Cartridges znajdziesz igły o różnych rozmiarach i rodzajach, takich jak: 

Roud Liner (RL) - przeznaczone do tworzenia konturów i linii. Bardzo precyzyjne, o sztywno skupionych ostrzach. Idealne do wykonywania szczegółowych elementów i detali. 

Round Shader  (RS) – charakteryzuje się luźniejszym ułożeniem igieł, co daje możliwość wprowadzenia większej ilości pigmentu do skóry. Doskonale sprawdzą się podczas wykonywania grubych konturów i większych wypełnień.  

Magnum (MG) - posiadają dwa szeregi igieł. Stworzone głównie do tworzenia dużych wypełnień lub szerokich i mocnych konturów. Idealnie sprawdzą się w cieniowaniu i dużych wypełnieniach. 

Flat (FL) - podobne do Magnum. Charakteryzują się jednym rzędem igieł. Pozostawiają bardziej transparentny ślad. Pracując z nim uzyskasz wszelkiego rodzaju gradienty oraz efekty 3D. 

Slope (CF) - charakteryzują się igłami o różnej długości, które ułożone są malejąco w jednym rzędzie. Dzięki nim uzyskasz efekt zwartego cienia oraz punkty o różnej intensywności. Idealne do tworzenia cieniowań i rozmytych punktów. 

Co zyskasz używając Glovcon Cartridges? 

Dzięki Glovcon Cartridges wykonywanie zabiegu makijażu permanentnego będzie jeszcze bardziej efektywne. Glovcon Cartridges zostały zaprojektowane z myślą o precyzji i   jakości. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości igieł i materiałów, praca kartridżami Glovcon gwarantuje równomierne i płynne wprowadzenie pigmentu. Każdy cartridge jest zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalną higienę. Możesz być pewna, że używasz sterylnego i bezpiecznego narzędzia.