Kategorie

Akcesoria

Małe, a wielkie, czyli akcesoria, bez których żaden z tatuatorów nie wyobraża sobie tatuowania  

Aktywne filtry:

Akcesoria niezbędne podczas zabiegu tatuażu- Jak ułatwić sobie prace z farbami do tatuażu! 

Odkryj pełną gamę wysokiej jakości akcesoriów, które ułatwią pracę z tuszami do tatuażu i pozwolą osiągnąć najlepsze rezultaty i oszczędność czasu. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć porządek na swoim stanowisku pracy. Poznaj szeroką ofertę kubeczków, które zapewniają stabilność i wygodę podczas mieszania farb. Aby uchronić je przed przypadkowym przewróceniem, zastosuj stary trick - użyj wazeliny by przytwierdzić je do blatu swojego stolika lub pomocnika. Nasze kubeczki posiadają różne średnicę, tak, byś mógł dopasować je do rodzaju cartridgy, którymi pracujesz 

Precyzyjne mieszanie kolorów i swoboda tworzenia własnych odcieni 

Szukasz sposobu na idealne mieszanie kolorów? Nasze mieszalniki do farb są idealne dla Ciebie. Dzięki nim możesz precyzyjnie mieszać farby i bez wysiłku tworzyć własne odcienie. Znajdziesz tu również wkłady do mieszalników, które można łatwo wymieniać, zapewniając higienę i czystość podczas pracy.  

Ekspozytory do farb - organizacja i elegancka prezentacja Twojej kolekcji kolorów 

Bogata oferta farb w Twoim studiu to niewątpliwie jeden z elementów wystroju. Zdecydowanie wpływa na wyobraźnie klientów i osób wykonujących tatuaż. To też świetny sposób, by znaleźć inspirację albo natchnienie na kolejny super kolory projekt. Aby Twoje farby były zawsze dostępne i widoczne, zadbaliśmy o ekspozytory do farb. Dzięki nim możesz prezentować swoją kolekcję kolorów, jednocześnie ułatwiając sobie dostęp, gdy podejmujesz decyzję, który kolor użyjesz. Nie tylko zapewnisz sobie porządek, ale również zyskasz pełny wgląd w swoje zasoby, co przyspieszy i usprawni Twój proces pracy i przyszłe projekty.