Kategorie

  • Bestseller
kwadron-cartridge-system-025mm-rl-round-liner-1szt
kwadron-cartridge-system-025mm-rl-round-liner-1szt
kwadron-cartridge-system-025mm-rl-round-liner-1szt
kwadron-cartridge-system-025mm-rl-round-liner-1szt

KWADRON Cartridge System 0.25mm RL - Round Liner - 1szt

Kwadron RL, czyli Round Liner - To cartridge o najwyższym dostępnym ludzkości poziomie precyzji, pozwalające na tworzenia najostrzejszych konturów i linii. W cartridge’ach typu round liner igły ułożone są na planie koła, stąd ich nazwa ‘Round’ i są skupione w punkt. Dzięki naszym cartridgom będziesz mógł wykończyć swój tatuaż w najdrobniejszych detalach lub stworzyć idealnie ostre i cienkie linie oraz kontury w szczegółowych pracach.

Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę. 

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: CKD150-3
  • Status: Dostępny
6,15 zł
(w tym 1,15 zł VAT)
6,15 zł
(w tym 1,15 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 6 pkt

Różnice w ilości igieł w cartridgach Kwadron Round Liner w rozmiarze 0,25mm (#08)

Liczba igieł w cartridgu ma wpływ na szerokość i styl konturu lub linii. Im mniejsza liczba igieł tym cieńsza i delikatniejsza będzie linia, z kolei większe liczby igieł będą skutkować grubszymi liniami lub bardzo grubymi, oldschoolowymi liniami. Kwadron Round Liner 0.25 mm (#8) występuje w wariantach od 3 aż do 18 igieł w cartridgu, byś mógł dopasować odpowiedni cartridge do wykonywanego tatuażu i pożądanego efektu końcowego czy też jego wielkości.  

Jakie zastosowanie mają kartridże RL?

Kwadron Round Liner w rozmiarze 0.25 mm (#8), określane przez niektórych jako Bugpin, znajdą zastosowanie, gdy potrzebujesz wolniejszego przepływu farby, do bardzo precyzyjnych i szczegółowych prac jak na przykład w przypadku tatuaży tworzonych w stylu realistycznym lub skomplikowanych pracach jak mandale i liternictwo. Igły w rozmiarze 0.25 mm (#8) ułożone są bardzo ciasno, co skutkuje wolniejszym przepływem farby przez cartridge. To też doskonały wybór do wszelkich prac wykonywanych techniką DOT Work. 

Z czego wykonane są cartridge Kwadron?

Wysoce zaawansowany i zautomatyzowany proces technologiczny stosowany przy produkcji cartridgy KWADRON gwarantuje, że każdy z nich jest tak samo perfekcyjny. Nasze cartridge posiadają unikalny system stabilizacji igieł i pełną membranę, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Obudowa cartridgy została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego, co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową do minimum, natomiast same igły zachowały swą ostrość. Dzięki wszystkim tym cechom v  Round Linery są ekstremalnie precyzyjne, posiadają sztywne i skupione ostrza. Idealne do wykonywania szczegółowych elementów tatuażu i detali. Osiągnij więcej z kartridżami Kwadron! 

Typ
Round Liner
Grubość
0.25 mm
Ostrze
LT
Interest filters
Both
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.