Kategorie

Kosmetyki

Przedstawiamy Ci profesjonale produkty, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza, a jej rezultaty będą jeszcze piękniejsze i trwalsze. 

  PMU. Pretty Me Up
  PMU. Pretty Me Up
  UNISTAR
  UNISTAR
  INKTROX
  INKTROX
  POZOSTAŁE
  POZOSTAŁE

Kosmetyki i pielęgnacja 

Poszukujesz profesjonalnych i godnych zaufania kosmetyków, które wspomogłyby Cię na każdym etapie pigmentacji? Marzysz, aby każdy wykonany przez Ciebie makijaż permanentny wyglądał idealnie nie tylko kilka dni po zabiegu, ale także po całkowitym wygojeniu? Chciałabyś móc polecać swoim klientkom sprawdzone i bezpieczne w użytkowaniu kosmetyki, tak aby mogły one prawidłowo przygotować skórę do zabiegu oraz zadbać o prawidłowy proces gojenia w warunkach domowych tuż po zakończonej pigmentacji? Przedstawiamy Ci profesjonale produkty, dzięki którym Twoja praca stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza, a jej rezultaty będą jeszcze piękniejsze i trwalsze. 

Kosmetyki do makijażu permanentnego  

Zastanawiasz się, jak odpowiednio przygotować skórę do zabiegu PMU? Eksperci PMU zalecają, aby już tydzień przed zabiegiem odpowiednio odżywić i nawilżyć skórę poddawaną zabiegowi, gdyż ułatwia to wykonanie makijażu permanentnego. Niezbędne jest także zaaplikowanie przez linergistkę profesjonalnej pielęgnacji tuż po wykonanym zabiegu, jak i zastosowanie odpowiedniego rytuału pielęgnacyjnego przez klientkę w domu. Stosowanie przeznaczonych do tego profesjonalnych kosmetyków uspokaja podrażnioną skórę, przyśpiesza proces gojenia, a także wspomaga prawidłową retencję pigmentu w skórze. Dzięki temu barwnik łatwiej się osadza, a efekt będzie trwalszy. Nasze kosmetyki zostały skomponowane z najwyższej jakości składników, zawierają naturalne oleje i wyciągi roślinne, które zapewniają doskonałą pielęgnację i ochronę. 

Kosmetyki do makijażu permanentnego - najbogatsza oferta  

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości, bezpieczne dla skóry Twoich klientek profesjonalne kosmetyki do makijażu permanentnego. Znajdziesz tu dedykowane do PMU masła, musy, balsamy, pianki, płyny, hydrolaty oraz wszelkie inne produkty, które ułatwią pracę Tobie i zadbają o prawidłowy proces gojenia skóry Twoich klientek.