Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Dynamic Ink

Tusze Dynamic wyróżniają się niepowtarzalną intensywnością kolorów, co daje możliwość tworzenia bardzo mocnych i kontrastowych projektów. Charakteryzują się wysoką jakością pigmentu, który wchodzi w skórę z łatwością, wydajnością i precyzją.  

Aktywne filtry:

Dynamic Ink zajmuje się produkcją tuszy do tatuażu od ponad 30 lat. Cieszy się zaufaniem zarówno początkujących, jak i doświadczonych artystów tatuażu na całym świecie. Tusze Dynamic wyróżniają się niepowtarzalną intensywnością kolorów, co daje możliwość tworzenia bardzo mocnych i kontrastowych projektów. Charakteryzują się wysoką jakością pigmentu, który wchodzi w skórę z łatwością, wydajnością i precyzją.  

Dynamic Ink - moc pigmentu 

Tusze Dynamic to bogata paleta kolorów, która wyróżnia się najwyższą zawartością pigmentu na rynku. Mają bardzo dobrą wydajność, co pozwala na efektywne wykorzystanie produktu i dłuższy czas użytkowania. Dzięki doskonałej konsystencji tusze te są idealne do wykonywania precyzyjnych detali, obrysów oraz cieniowania. Tusze można ze sobą mieszać, co pozwala na stworzenie własnych, unikalnych kolorów. Dzięki temu stworzysz niepowtarzalne projekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Staranny dobór składników sprawia, że tusze zachowują intensywność przez wiele lat po wykonaniu tatuażu. Co najważniejsze, tusz jest bardzo dobrze przyswajalny przez skórę. Wpływa to na cały proces gojenia, a następnie na efekt Twojej pracy. 

Bezpieczne i niezawodne tusze do tatuażu 

Ty i Twoi klienci możecie mieć pewność, że tusze, są bezpieczne i spełniają najwyższe standardy jakości. Proces produkcji jest przeprowadzany zgodnie z rygorystycznymi standardami. Tusze dostarczane są w krystalicznie czystych butelkach PET, które zabezpieczone są specjalną plombą, która potwierdza oryginalność produktu.  

  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)