Kategorie

Filtrowanie

Waga:

Kolor:

Rodzaj maszynki:

Typ zasilania:

Skok:

Zakres pracy:

Marka:

Moc:

Wszystkie Maszynki

Tatuaż to sztuka, która wymaga nie tylko doskonałych umiejętności, ale wysokiej klasy narzędzi. Znajdziesz tu najpopularniejsze maszynki do tatuażu. Poznaj pełną ofertę i wybierz model odpowiedni do swoich potrzeb. 

Aktywne filtry:

Od nich wszystko się zaczęło - maszynki cewkowe do tatuażu 

Ich historia sięga początków sztuki tatuażu. Mimo upływu lat ciągle są popularne na rynku, a moda na nie zdaje się nie przemijać. Maszynki cewkowe do tatuażu to absolutna klasyka w branży. Doskonale sprawdzą się podczas pracy przy konturze, cieniowaniu oraz wypełnianiu. Maszynki cewkowe są popularne wśród zawodowców szczególnie długo pracujących w branży, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad pracą maszynki.  

Maszynki cewkowe charakteryzują się solidnym wykonaniem, które odczujesz podczas trzymania ich w dłoni. Składają się z mosiężnej lub aluminiowej ramy, jednak wszystko zależy od konkretnego modelu. Na rynku możesz spotkać również customowe maszyny oparte o włókna węglowe oraz tytan. Maszynki cewkowe działają na zasadzie pola magnetycznego wytwarzanego przez cewki, dzięki któremu możliwe jest wprawienie w ruch igły. Parametry takie jak głębokość oraz prędkość wbijania igły można dostosować za pomocą specjalnych śrub. Mimo wprowadzenia na rynek nowych technologii i maszynek o różnych typach konstrukcji, możliwość regulacji wpływają na utrzymującą się popularności maszynek cewkowych wśród tatuażystów.  

Nowoczesność i funkcjonalność w ergonomicznym wydaniu - maszynki do tatuażu w formie PENA 

To najlepszy wybór zarówno profesjonalistów, jak i osób zaczynających przygodę z tatuażem. Dzięki łatwej obsłudze i ergonomicznemu kształtowi, maszynka rotacyjna w formie PEN doskonale sprawdzi się na każdym etapie zaawansowania. Jeśli szukasz wszechstronnej maszynki do każdego stylu i techniki, maszynka PEN stanowi doskonały wybór.  

Zaletą maszynek PEN jest niezwykle cicha praca i brak wibracji. Zostanie to docenione zwłaszcza w trakcie długich sesji tatuatorskich. Ergonomiczna konstrukcja korpusu pozwala na pewny chwyt i kontrolę nad maszynką, co jest szczególnie ważne podczas wykonywania precyzyjnych linii i detali. Jej odpowiednie wyprofilowanie i wyważenie sprawia, że doskonale leży w dłoni i zapobiega jej zmęczeniu. Możesz wybierać wśród praktycznych i ponadczasowych wersji z zasilaczem lub postawić na bezprzewodową maszynkę do tatuażu, które przebojem zdobyły rynek. 

Największy wybór produktów najlepszych producentów maszynek. 

Wybierz sprzęt, który pozwoli Ci tatuować z niezwykłą precyzją. Nasz sklep internetowy oferuje największy wybór maszynek do tatuażu, które sprostały potrzebom najlepszych tatuażystów na świecie. Stawiamy na sprawdzone marki, które zagwarantują Ci niezawodność i wysoką kulturę pracy. Szeroka gama produktów pozwoli Ci dobrać sprzęt, odpowiadający Twoim potrzebom. W ofercie znajdziecie maszynki do tatuowania takich firm jak: Equaliser, Cheyenne, Fk Irons, Spektra oraz Inkjecta.