Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Marka:

Xtreme Ink - Black & White

W ofercie tuszy do tatuażu Xtreme Tattoo Ink znajdziesz zarówno czarne tusze, jak i białe tusze do tatuażu, które pozwolą stworzyć Ci niepowtarzalne tatuaże.

Aktywne filtry:

Xtreme Ink - białe i czarne tusze do tatuażu 

Zastosowanie tuszy Xtreme Tattoo Ink to gwarancja doskonałego efektu, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie tuszy do tatuażu Xtreme Tattoo Ink znajdziesz zarówno czarne tusze, jak i białe tusze do tatuażu, które pozwolą stworzyć Ci niepowtarzalne tatuaże. Składniki tuszy do tatuażu są starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu utrzymują swoją intensywność przez wiele lat. Ich specjalna formuła zapewnia doskonałą jakość i finalne efekty pracy. Produkty te cieszą się świetną opinią wśród profesjonalistów, którzy doceniają ich niezawodność i trwałość.  

Xtreme Ink - Black & White  

Czarne tusze do tatuażu stanowią podstawowe narzędzie w rękach każdego tatuatora. Są niezbędne do tworzenia linii, wypełnień oraz cieniowania oraz miksowania i uzyskiwania odpowiednich odcieni w pracy. Jednak białe tusze do tatuażu są równie ważne jak te czarne. Znajdują zastosowanie podczas podkreślania elementów tatuażu. Biały tusz zazwyczaj stosuje się w ostatniej fazie tatuowania, aby wzmocnić efekt światłocienia oraz efekty trójwymiarowe. Tusze Xtreme Tattoo Ink to produkty, które zdobyły uznanie tysięcy artystów tatuażu. Wszystko dzięki niezwykle wysokiej jakości, konsystencji oraz nasyceniu pigmentów w farbie. Dołącz do grona zadowolonych artystów i już dziś wybierz Tusze Xtreme Tattoo Ink z oferty www.kwadron.pl