Kategorie

Filtrowanie

Waga:

Kolor:

Rodzaj maszynki:

Typ zasilania:

Skok:

Zakres pracy:

Moc:

EQUALISER Rotary

Maszynki do tatuażu Equaliser - najlepszy wybór profesjonalistów, którzy oczekują wysokiej jakości oraz niezawodności. Mamy dla Ciebie najobszerniejszy asortyment maszynek rotacyjnych, a zgodnie z najnowszymi trendami również maszynek bezprzewodowych.

Aktywne filtry:

  • Rabat 200,00 zł
Equaliser Pusher

Equaliser Pusher

Cena 299,00 zł
(w tym 55,91 zł VAT)
  • Rabat 200,00 zł
Equaliser Ergo

Equaliser Ergo

Cena 299,00 zł
(w tym 55,91 zł VAT)

Maszynki do tatuowania Equaliser to niekwestionowany lider na rynku tatuowania. Polska firma, która powstała z pasji i potrzeby tworzenia najlepszych maszynek do tatuażu, podbiła rynek dzięki niezwykłemu zaawansowaniu technologicznemu i przemyślanych projektach inżynierów. Każda z maszynek Equaliser to efekt pracy specjalistów, którzy skupili się na tym, co najważniejsze dla artystów tatuażu - ergonomii, wygodzie użytkowania i niezawodności działania. Dlatego też, jeśli szukasz idealnej maszynki do tatuażu, Equaliser to najlepsze rozwiązanie, jakie możesz znaleźć na rynku tatuażu. 

Maszynki do tatuowania Equaliser zostały stworzone z myślą o tatuatorach, którzy wymagają nie tylko najwyższej jakości narzędzi, ale także chcą mieć pewność, że ich praca będzie bezproblemowa. To właśnie dzięki niezawodności i precyzji działania maszynek Equaliser, tworzenie tatuaży staje się łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące. 

Najbardziej polecane maszynki do tatuażu 

Nie bez powodu maszynki do tatuowania Equaliser to jedne z najlepszych maszynek rotacyjnych dostępnych na rynku. Każdy model, w tym Equaliser Proton, Equaliser Astral, FOX, SPIKE oraz Neutron, został stworzony z myślą o różnych potrzebach tatuatorów. Oferują one nie tylko różne rozmiary i kształty, ale także różny skok i moc silnika. Dzięki temu, bez względu na to, czy tworzysz delikatne i precyzyjne linie, czy też bardziej skomplikowane tatuaże, znajdziesz odpowiedni model dla siebie. 

Maszynka bezprzewodowa do tatuażu, wybór dla profesjonalistów 

Tatuaż to sztuka, która stale się rozwija i ewoluuje. Nowoczesne maszynki do tatuażu oferują coraz więcej możliwości, a bezprzewodowe modele przebojem wdarły się na rynek i cieszą się coraz większą popularnością. Podążając za dynamicznym rozwojem technologii bezprzewodowej w branży tatuażu, nadszedł czas na wdrożenie wszystkich nowości i innowacji do nowego urządzenia od Equaliser. Prezentujemy nowoczesne, bezprzewodowe urządzenie do tatuażu Equaliser Wireless Neutron. Urządzenie to charakteryzuje się innowacyjną technologią bezprzewodową, która umożliwia artystom tatuażu swobodne poruszanie się w trakcie pracy bez potrzeby korzystania z uciążliwych kabli. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie większej precyzji oraz zwiększenie wygody podczas wykonywania tatuażu.