Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Pigmenty do brwi

Profesjonalny makijaż permanentny wymaga odpowiednich narzędzi. Z tą myślą powstał specjalny zestaw pigmentów do brwi - SET NUVA Perfect Brows. 

Aktywne filtry:

NUVA to marka, która oferuje wysokiej jakości, bezpieczne pigmenty do makijażu permanentnego. Sprawdź już dziś!

Perfekcyjny makijaż permanentny brwi z pigmentami NUVA 

Pigmenty do makijażu permanentnego brwi NUVA to gwarancja udanego zabiegu, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Profesjonalny pigment do makijażu permanentnego brwi to gwarancja trwałego i jednocześnie naturalnego efektu zabiegu PMU. Wszystko dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, która pozwala na dopasowanie koloru pigmentu do typu urody każdej klientki, a także możliwości warstwowego nakładania produktu, która pozwoli na bardziej precyzyjne kontrolowanie zamierzonego efektu. 

Naturalne brwi, czy zdecydowane podkreślenie? 

Odkryj nieograniczone możliwości podkreślenia naturalnego piękna swoich klientek. Niezależnie od tego, czy Twoja klientka marzy o subtelnych i naturalnie wyglądających brwiach permanentnych, czy też o wyrazistym i bardziej odważnym efekcie, NUVA sprosta wszystkim oczekiwaniom. Uzyskasz nimi każdy zamierzony efekt dzięki możliwości stopniowego budowania warstw. Zestaw dedykowany NUVA COLORS Perfect Brows został skomponowany w sposób pozwalający na idealne dobranie pigmentu do każdej karnacji oraz każdego typu skóry.