Kategorie

Cartridge i igły

Igły i kartridże do wykonywania zabiegów makijażu permanentnego. Najwyższa jakość to cecha wspólna wszystkich produktów dostępnych na Kwadron.pl 

  Kwadron Optima Cartridges
  Kwadron Optima Cartridges
  Kwadron Optima Gold
  Kwadron Optima Gold
  Glovcon Cartridges
  Glovcon Cartridges

Kartridże do Makijażu Permanentnego  

Poznaj profesjonalne cartridge do makijażu permanentnego, takie jak PMU Optima firmy Kwadron. Nasz sklep oferuje największy wybór produktów, które dzięki niepowtarzalnej jakości cieszą się najlepszą opinią wśród linergistek. W ofercie znajdziesz kartridże do makijażu permanentnego, które doskonale nadadzą się do wykonywania pigmentacji brwi, ust czy powiek. Dzięki zastosowaniu kartridży Kwadron PMU Optima, makijaż permanentny Twoich klientek będzie perfekcyjny. 

Kartridge do PMU - bezpieczeństwo, precyzja i najwyższa jakość 

Cartridge wykonane są z wysokiej klasy materiałów, co zapewnia bezpieczeństwo i precyzję podczas każdego użycia. Dzięki zastosowaniu medycznego plastiku, kartridże do makijażu permanentnego są bezpieczne i minimalizują ryzyko nadmiernego podrażnienia skóry. Obudowa z medycznego plastiku nie ściera się podczas ruchu, dlatego masz pewność, że podczas pracy kartridża pod skórę nie dostaną się fragmenty plastiku. Kartridże do makijażu permanentnego doskonale zasysają i podają pigment, a superostre igły ze stali chirurgicznej, zapewniają jego płynne i równomierne wprowadzenie i osadzenie. Dzięki dzióbkom dostosowanym do rozmiaru i typu igieł, Twój proces pigmentacji będzie bardziej precyzyjny. Z naszymi cartridgami możesz liczyć na stabilną, równą i przewidywalną pracę. Zawsze!