Kategorie

Xtreme Ink - Sets

Zestaw tuszy do tatuażu to kolekcje, które zapewniają kompleksowy zakres odcieni przydatny podczas tworzenia tatuażu.

Aktywne filtry:

Zestaw tuszy do tatuażu Xtreme Ink 

Zestaw tuszy do tatuażu to kolekcje, które zapewniają kompleksowy zakres odcieni przydatny podczas tworzenia tatuażu. To kolory, które idealnie się komponują i pozwalają na tworzenie spójnych i interesujących projektów. Daje to jeszcze większe możliwości podczas odkrywania kolorów. Świetnie się łączą, pozwalają uzyskać unikalne kolory i efekty, które idealnie pasować będą do Twojego projektu. Poznaj tusze Xtreme Ink i stwórz trwałe, intensywne i piękne tatuaże.  

Dlaczego warto postawić na set tuszy do tatuażu Xtreme Ink? 

Zestawy do tatuażu są idealne dla artystów, którzy chcą mieć kontrolę nad kolorami i efektami swojej pracy. Doskonale sprawdzą się również w rękach początkujących tatuatorów i pozwolą stworzyć spójne prace. Zawierają zestaw tuszy w podstawowych, najbardziej przydatnych i komponujących się kolorach, dzięki którym uzyskasz trwałe i piękne tatuaże. Posiadanie całego zestawu tuszy zapewnia również wygodę i swobodę pracy. Kolejną zaletą zestawu tuszy Xtreme Ink jest wysoka jakość pigmentacji. Kolory są wyraźne i intensywne, co pozwala na uzyskanie trwałych tatuaży. Nie blakną i zachowują swoją intensywność przez długi czas. Nie powodują podrażnień, co jest szczególnie ważne dla osób z wrażliwą skórą. 

Xtreme Ink - sprawdzone i bezpieczne tusze do tatuażu 

Bezpieczeństwo użytkowania tuszu do tatuażu jest niezwykle ważne. Dlatego właśnie tusze Xtreme Ink spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Formuła tuszu została opracowana zgodnie z wymaganiami unijnej normy REACH, które reguluje stosowanie substancji chemicznych w Europie. Dzięki temu możesz być pewny, że tusz Xtreme Ink jest bezpieczny dla Ciebie, jak i Twoich klientów. Wybierz tusze Xtreme Tattoo Ink i dołącz do grona zadowolonych artystów, którzy korzystają z najlepszych produktów na rynku

  • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
  • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
  • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
  • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
  • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)