Kategorie

Filtrowanie

Waga:

Marka:

Lasery

Poszerz ofertę swoich usług dzięki naszym innowacyjnym laserom Glovcon

Aktywne filtry:

Poszerz ofertę swoich usług dzięki naszym innowacyjnym laserom Glovcon 

Lasery Glovcon to profesjonalne narzędzia do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego. Dzięki nim zyskasz możliwość poszerzenia oferty swoich usług i będziesz w stanie zapewnić swoim klientom bezpieczne rozwiązania na wszelkie artystyczne potknięcia. 

Pomóż klientom w realizacji ich marzeń o pięknej skórze 

Lasery Glovcon zostały starannie zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodność, precyzję oraz bezpieczeństwo. Wyposażone w zaawansowane technologie, gwarantują wspaniałe rezultaty, które przyciągną nowych klientów i sprawią, że Twoje studio będzie wyróżniać się na rynku. 

Skorzystaj z profesjonalnego szkolenia i zyskaj gwarancję bezpiecznych i skutecznych usług usuwania laserowego 

Przy zakupie laserów Glovcon oferujemy bezpłatne szkolenie, które pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał tych urządzeń. Nasz zespół ekspertów przekaże Ci niezbędną wiedzę techniczną oraz pomoże w przyswojeniu praktycznych umiejętności, abyś mógł zapewnić swoim klientom bezpieczne i skuteczne usługi laserowego usuwania tatuażu i makijażu permanentnego. Dzięki naszemu szkoleniu, będziesz miał pewność, że wykorzystujesz pełny potencjał naszych laserów i dostarczasz swoim klientom najwyższą jakość usług. 

  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)