Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Marka:

Higiena i dezynfekcja

Stwórz bezpieczne i higieniczne studio makijażu permanentnego wraz z ofertą Kwadron. Pamiętaj, możesz na nas polegać! Zawsze! 

Aktywne filtry:

Higiena i dezynfekcja to dwa kluczowe aspekty utrzymania czystości i minimalizacji ryzyka wystąpienia zakażeń w Twoim studiu urody lub gabinecie. Z pomocą naszej oferty stworzysz bezpieczne i higieniczne studio do makijażu permanentnego. Gwarantujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które pomogą Ci utrzymać czystość i zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Wszystko z troski o zdrowie i dobro Twoich klientów.

Produkty ochronne do makijażu permanentnego  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że higiena jest kluczowym elementem każdej profesjonalnej usługi, na której nie można oszczędzać. Liczy się tylko jakość. Dlatego oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które pomogą Ci utrzymać sterylne warunki pracy. Oferujemy preparaty do dezynfekcji różnego rodzaju powierzchni oraz sprzętów, których używasz na co dzień. Oprócz tego znajdziesz u nas wszelkie artykuły ochronne do makijażu permanentnego, takie jak folie ochronne na maszynki czy rękawy ochronne. Są to akcesoria niezbędne do prawidłowego zabezpieczenia sprzętu do makijażu permanentnego przez zabrudzeniami powstającymi w trakcie zabiegu. Wśród najbardziej potrzebnych akcesoriów nie może zabraknąć również rękawiczek ochronnych wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią nie tylko wygodę, ale także ochronę przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim możesz być pewna, że Twoje dłonie są zabezpieczone w każdej sytuacji. Dostępne u nas rękawiczki wykonane są z nitrilu lub silikonu, tak abyś mogła wybrać coś dla siebie. 

Artykuły higieniczne do makijażu permanentnego 

Prześcieradła i podkłady higieniczne to produkty, które sprawią, że Twój stanowisko pracy będzie zawsze czyste i schludne. Nie tylko chronią one wyposażenie salonu przed zabrudzeniem, ale także ograniczają ryzyko rozprzestrzeniania się różnego rodzaju zakażeń. W studiu makijażu permanentnego doskonale sprawdzą się jednorazowe podkłady w rolce, które ułatwiają oderwanie odcinka podkładu. Wśród artykułów higienicznych do makijażu permanentnego znajdziesz wszelkiego rodzaju gaziki i płatki kosmetyczne, które są wyjątkowo delikatne, a co najważniejsze, nie pylą i nie pozostawiają włókien na powierzchni skóry. Dbamy o to, aby nasze produkty były wysokiej jakości i spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa. Wszystkie dostępne u nas akcesoria pochodzą od renomowanych producentów, którym możesz zaufać.