Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Marka:

Zasilacze

Zasilacze do maszynek do tatuażu. 

Aktywne filtry:

Legendarne zasilacze do maszynek do tatuażu - Nemesis Power Supply 

Odkryj legendarne zasilacze do maszynek do tatuażu, które przekraczają granice niezawodności, stabilności zasilania i precyzyjnej regulacji napięcia. Nasz Nemesis Power Supply to absolutny lider w tej kategorii. Ten dostępny w różnorodnych wersjach kolorystycznych zasilacz doskonale współpracuje z każdym rodzajem maszynki na rynku - od maszynek cewkowych i rotacyjnych, po PEN-y i maszynki do makijażu permanentnego. Sprawdź już teraz naszą niezrównaną ofertę! 

Klasyczne, dotykowe oraz bezprzewodowe zasilacze do maszynek do tatuażu 

Przedstawiamy szeroki wybór zasilaczy, tak aby każdy tatuator mógł znaleźć idealne narzędzie do pracy. Nasze zasilacze bezprzewodowe pozwalają pozbyć się uciążliwych kabli, sprawiając, że maszynki stają się całkowicie bezprzewodowe.  

Najlepsze marki w jednym miejscu 

Zgromadziliśmy dla Ciebie zasilacze od najlepszych marek, takich jak Nemesis, Critical, Cheyenne, Unistar czy Inox Prime - wszystko w jednym miejscu. Ponadto początkujący tatuatorzy znajdą u nas również dostępne cenowo zasilacze do tatuażu, które umożliwią im wkroczenie w świat tatuażu, nie nadwyrężając ich budżetu. Co więcej na stanie znajdziesz zasilacze bezprzewodowe, które pozwolą zrezygnować z kabla i uczynić maszynkę bezprzewodową. W kategorii znajdziesz również wymienne baterie do maszynek FK Irons. 

Zasilacze do maszynek do tatuażu - stabilne napięcie i precyzyjna regulacja dla perfekcyjnych tatuaży 

Poszukujesz zasilaczy do tatuażu, które zapewnią Ci niezawodne i precyzyjne działanie podczas pracy z maszynkami cewkowymi i rotacyjnymi? Zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz największy wybór zasilaczy do maszynek do tatuażu. Stawiamy na doświadczonych producentów, abyś mógł osiągnąć maksymalną precyzję podczas tworzenia swoich wyjątkowych tatuaży. Dzięki zaawansowanej technologii naszych zasilaczy nie musisz się martwić o niepożądane wahania prądu. Skup się tylko na swojej pracy i wybierz profesjonalne zasilacze do maszynek do tatuażu, na których polegają prawdziwi profesjonaliści. Sprawdź już teraz naszą niezrównaną ofertę!