Kategorie

Eclipse Tattoo Ink

 Eclipse Tattoo Ink - nowa definicja czerni.

Aktywne filtry:

Eclipse Tattoo Ink - nowa definicja czerni. 

Eclipse Tattoo Ink jest doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka świetnego czarnego tuszu do tatuażu. Firma zyskała rozgłos tworząc tusze znane i kojarzone z głęboką i trwałą czernią. Produkty Eclipse tattoo nadają się idealnie zarówno do konturowania, jak i cieniowania. Produkt stworzony z laboratoryjną doskonałością i precyzją został udoskonalony przez doświadczonych tatuatorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy. Jego uniwersalny charakter sprawia, że idealnie nadaje się do różnych rodzajów tatuaży - zarówno tych, które wymagają precyzyjnego, nie rozlewającego się konturu, jak i tych, które wymagają wypełnienia dużych, jednolitych obszarów idealną czernią. 

Czysta przyjemność pracy- farby do tatuażu Eclipse 

Eclipse Tattoo Ink łatwo się zmywa ze skóry i nie powoduje podrażnień. Jest to szczególnie ważne dla osób, które mają skłonność do alergii lub podrażnień skóry. Wszystko to sprawia, że Eclipse Tattoo Ink jest niezastąpionym produktem dla każdego tatuatora, który szuka wysokiej jakości czarnego tuszu do tatuażu. Jego wyjątkowa formuła zapewnia płynne i równomierne nanoszenie tuszu na skórę, co przyczynia się do uzyskania idealnie równomiernego i precyzyjnego tatuażu. Jest to także świetny wybór dla osób, które chcą uzyskać efekt Grey Wash lub specjalizują się w tatuażu black and white. 

Farby do tatuażu spełniają najnowszą normę Unii Europejskiej REACH. 

Tusze Eclipse są w 100% zgodne z normą REACH. Wyprodukowane w Unii Europejskiej. Eclipse Tattoo Ink to producent wysokiej jakości, czarnych tuszy do tatuażu, który ma na celu tworzenie najwyższej jakości atramentów dla tatuatorów na całym świecie, bez żadnych kompromisów i ustęp. Pigment jest niezrównany pod względem intensywności i swojej ciemności, zapewniając, że Twoje tatuaże zawsze będą miały wyraziste, żywe idealnie czarne linie, których szukasz. To gwarancja nasycenia i odpowiedniej konsystencji, a co za tym idzie komfortu i satysfakcji z pracy tymi farbami do tatuażu.