Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Eternal Ink

Eternal Ink to marka, która zdobyła zaufanie artystów tatuażu z całego świata produkując wysokiej klasy tusze do tatuażu. Zostały opracowane w USA przez Terrego Welkera, który przez ponad 30 lat zajmował się tatuowaniem. Pozycję Eternal Ink ugruntowały rygorystyczne standardy dotyczące jakości produktu i składników. Wszystkie są starannie wyselekcjonowane i tworzą bezpieczne dla zdrowia produkty.  

Aktywne filtry:

Eternal Ink opinie  

W przypadku Eternal Ink opinie i recenzje zdecydowanie potwierdzają wysoką jakość tuszy do tatuażu. Jedną z ich najważniejszych cech jest powtarzalność koloru. Osiągnięto ją dzięki użyciu identycznej, specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki pigmentów. Całości dopełniają doskonałe właściwości - jednolita i lepka konsystencja, która doskonale współpracuje z maszynkami do tatuażu. Tusze sprawdzają się na każdym etapie pracy - konturowaniu, cieniowaniu czy wypełnianiu. Dzięki nim będziesz mógł tworzyć tatuaże, które wyróżniają się bogactwem detali i szczegółów. Po wykonaniu tatuażu zachwycisz się intensywnymi i trwałymi kolorami, które nie blakną i nie tracą na intensywności. 

Tusze do tatuażu z normą REACH  

Każdy produkt tej marki to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Eternal Ink nie stosuje żadnych szkodliwych substancji chemicznych, które mogą wpłynąć na zdrowie Twoich Klientów lub jakość tatuażu. Wszystkie farby Eternal Ink, które znajdziesz w naszym sklepie są zgodne z normą Unii Europejskiej REACH. Są wolne od szkodliwych związków chemicznych i testowane pod kątem alergenów. 

  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)