Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Marka:

Panthera Black Ink

 Tusze, które ułatwiają pracę artystów i uwzględniają priorytety, jakim jest bezpieczeństwo i zdrowie klientów. 

Aktywne filtry:

Tusze do tatuażu Panther Ink  

To najwyższej jakości tusze, które powstały z pasji do tatuażu. Ciągłe badania i rozwój produktów, sprawił, że Panther Ink dostarcza najwyższej jakości produkty. Przez lata działalności firma poznała wyzwania, jakie stoją przed światem tatuażu. Opracowano tusze, które ułatwiają pracę artystów i uwzględniają priorytety, jakim jest bezpieczeństwo i zdrowie klientów. Tusze do tatuażu zostały opracowane specjalnie, aby uzyskać ciemne, intensywne kolory, które nie blakną ani nie tracą swojej głębi z upływem czasu. 

Najwyższa jakość składników w tuszach Panthera Ink 

Tusze do tatuażu Panthera Ink są wolne od szkodliwych substancji. Zawierają tylko sprawdzone składniki, które są bezpieczne dla Ciebie i Twoich klientów. Tusze składają się ze starannie wyselekcjonowanych surowców. Poddane są szeregowi analiz i testów, aby wykluczyć jakiekolwiek ryzyko. Produkt jest zgodny z obowiązującymi europejskimi i międzynarodowymi standardami, w tym zgodny z normą REACH. Co więcej, tusze mają dobrą konsystencję i doskonale się z nimi pracuje. Po wykonaniu tatuażu możesz liczyć na trwały i odporny na przebarwienia tatuaż. Wysoka koncentracja pigmentu pozwoli uzyskać nawet bardzo głębokie, aksamitne czernie, a wszystko to bez podrażnień skóry. 

Tusze do tatuażu w trosce o zdrowie 

Wsparcie artystów tatuażu oraz troska o zdrowie i bezpieczeństwo sprawiły, że tusze zyskały niezwykłą popularność na całym świecie. Z Panther Ink, możesz mieć pewność, że Twoje tatuaże będą wyglądać niesamowicie przez długi czas. To doskonały wybór dla każdego, kto szuka produktów wegańskich, bezpiecznych i wysokiej jakości. Nie zwlekaj, dołącz do grona zadowolonych artystów. Zamów tusze do tatuażu już teraz! Twórz piękne i trwałe wzory na skórze swoich klientów.  

  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)