Kategorie

  • Rabat 20%

PRETTY ME UP. Peelingująca Maska Węglowa Premium 100 ml

Peelingująca maska węglowa premium do intensywnego oczyszczania i pielęgnacji skóry. Zawiera naturalne oleje (tamanu, kokosowy, awokado), panthenol, zieloną herbatę i witaminę E. Łagodzi, odżywia, regeneruje. Idealna do profesjonalnych zabiegów, w tym Black Doll. 

  • Producent:
  • Kod produktu: PMW-100
  • Status: Dostępny
63,20 zł
(w tym 11,82 zł VAT)
63,20 zł
(w tym 11,82 zł VAT)
79,00 zł
Rabat 20%
Rabat 20%
79,00 zł

Do końca promocji pozostało:

0 dni
0 godz
0 min
0 sek

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 79,00 zł

Za ten produkt otrzymasz: 63 pkt

PRETTY ME UP. Peelingująca maska węglowa premium 

Profesjonalna maska stworzona do głębokiego oczyszczania i intensywnej pielęgnacji skóry. Synergiczne działanie naturalnych olejów – tamanu, kokosowego, awokado i słonecznikowego – zapewnia intensywne odżywienie, łagodzenie oraz wzmocnienie bariery ochronnej skóry. 

Panthenol zwiększa komfort i uczucie nawilżenia, wspierając regenerację naskórka. Ekstrakt z zielonej herbaty, olejek limetkowy oraz witamina E wykazują działanie antyoksydacyjne, kojące i ochronne. 

Idealna do zastosowań profesjonalnych – w tym do zabiegów typu Black Doll (laserowy peeling węglowy), gdzie liczy się najwyższa jakość produktu i skład oparty na naturalnych składnikach aktywnych. 

Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.