Kategorie

  • Bestseller
xtreme-ink-opaque-gray-set-5x30ml
xtreme-ink-opaque-gray-set-5x30ml

Xtreme Ink - Opaque Gray Set - 5x30ml (Reach Compliant)

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pigmentów do tatuażu Xtreme tworzy najwyższej jakości tusze, które są bezpieczniejsze dla użytkowników i środowiska. Xtreme Ink został opracowany zgodnie z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej REACH.

  • Producent: Xtreme Ink
  • Kod produktu: XTS163-S
  • Status: Dostępny
295,00 zł
(w tym 55,16 zł VAT)
295,00 zł
(w tym 55,16 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 295 pkt

XTREME INK

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pigmentów do tatuażu Xtreme tworzy najwyższej jakości tusze, które są bezpieczniejsze dla użytkowników i środowiska. Xtreme Ink został opracowany zgodnie z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej REACH.

FORMUŁA ZGODNA Z PRZEPISAMI REACH

Misja Xtreme Ink jest prosta: zrobić wszystko, co możliwe, aby poprawić zasięg, wydajność i bezpieczeństwo branży tatuażu. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji pigmentów do tatuażu tworzą najwyższej jakości tusze, które są bezpieczniejsze dla klientów i środowiska. Xtreme Ink został opracowany zgodnie z najnowszymi przepisami Unii Europejskiej REACH.

XTREME INK - SPRAWIAMY, ŻE TUSZ ROBI WIĘCEJ

Tusze do tatuażu Xtreme zaprojektowano tak, by ich lepkość pozwala na przepływ z każdej standardowej maszyny do tatuażu, aby gładko i sprawnie wniknąć w skórę. W rezultacie, tatuaże wykonane przy użyciu Xtreme goją się znacznie szybciej niż w przypadku innych pigmentów dostępnych na rynku.

NAJLEPSZY TUSZ NA RYNKU

Kolory pigmentu Xtreme zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić kompleksowy zakres odcieni, ale są również świetne do mieszania dla jeszcze większej eksploracji kolorów. Co więcej są one wegańskie i nie były testowane na zwierzętach.

Kolory w zestawie:
Opaque Gray Extra Light
Opaque Gray Light
Opaque Gray Medium
Opaque Gray Dark
Opaque Gray Extra Dark

Kolor
SET
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)