Kategorie

  • Bestseller
opatrunek-w-rolce-unistar-skin-care-tattoo-film-10-m-x-15-cm

Opatrunek w rolce Unistar Skin Care tattoo film - 10 m x 15 cm

Dla każdego tatuatora i klienta salonów tatuażu. Opatrunek do tatuażu Unistar Skin Care tattoo film to absolutny must have. Ta wyjątkowa, cienka folia samoprzylepna skradła serca tatuatorów, którym zależy na prawidłowym wygojeniu tatuażu swojego klienta. Postaw na profesjonalne produkty, które zapewnią Ci renomę!   

  • Producent: Unistar
  • Kod produktu: KT109X
  • Status: Dostępny
109,00 zł
(w tym 8,07 zł VAT)
109,00 zł
(w tym 8,07 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 109 pkt

OPATRUNEK NA TATUAŻ W ROLCE UNISTAR SKIN CARE TATOO FILM - FOLIA DO TATUAŻU "Second skin" 

To cienki opatrunek do tatuażu pod postacią folii samoprzylepnej, który często nazywany jest jako druga skóra. Nakleja się go na świeży tatuaż. Folia do tatuażu druga skóra tworzy cienką, ochronną warstwę. Jest bardzo wygodny w użytkowaniu - jest praktycznie niewyczuwalny. Dzięki swojej elastyczności i rozciągliwości można go spokojnie umieścić w dowolnym miejscu na ciele. Jego ogromną zaletą jest to, że można ją pozostawić na skórze nawet przez kilka dni! 

JAK DZIAŁA UNISTAR SKIN CARE TATTOO FILM? REWOLUCJA W GOJENIU TATUAŻU 

Folia do tatuażu zapewnia wilgotne środowisko w trakcie gojenia i tworzy wyjątkowy opatrunek foliowy. Jest niezbędna w tym pierwszym, najbardziej krytycznym etapie gojenia tatuażu - tuż po jego wykonaniu. Chroni nowy tatuaż przed przypadkowymi otarciami i zapewnia wodoodporność od zewnętrznej strony. Tworzy powłokę antybakteryjną, która zapobiega powstawaniu patogenów i dostawaniu się zanieczyszczeń zewnętrznych na ranę. Jest przepuszczalna i pozwala, aby tlen był doprowadzany do skóry. Umożliwia odparowanie nadmiaru wilgoci. Zapobiega powstawaniu strupów i zmniejsza wyraźnie ryzyko zakażenia. Opatrunek do tatuażu chroni przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. dotyk materiału z ubrań.  

Jak użyć opatrunku do tatuażu Unistar Skin Care tattoo film? 

Dokładnie przemyj świeży tatuaż pianką InkTrox Ice Water. Pozostawić go do dokładnego wyschnięcia na ok. 10 min. Po tym czasie możesz przystąpić do naklejania wcześniej przygotowanych opatrunków na tatuaż. W pierwszej kolejności należy odwróć folię tak, by zielona kratka była skierowana ku dołowi. Na wierzchu znajdziesz papier, a na nim jedno nacięcie. Odklej od folii mniejszy kawałek papieru. Następnie przyłóż go do miejsca, w którym będziesz chciał, aby znajdowała się folia. Będzie Ci łatwiej zdjąć resztę papieru, a następnie całą przyklejoną folię dokładnie docisnąć do ciała. Pod palcami bardzo dobrze rozprowadź folie aż zobaczysz, że w miejscu pomarańczowych strzałek folia się rozstępuje. Pociągnij za odstające kawałki w miejscu pomarańczowych linii i usuń zewnętrzną warstwę. Takim sposobem zostaje już tylko ta właściwa część opatrunku, która w prawidłowy sposób ochrania świeży tatuaż. Pamiętaj, żeby przy przyklejeniu folii zachować kilka centymetrów odstępu od tatuażu, tak aby folia miała duże pole styczności z nie wytatuowaną skórą. Rób to wszystko w rękawiczkach, aby zachować wszelkie warunki sterylności. 

Opatrunek jest dostępny w formie wygodnej rolki 10 x 15 cm.  

Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.