Kategorie

Zestawy PMU

Poszukujesz kompletnego zestawu, który będzie zawierał wszystko, czego potrzebujesz do wykonania makijażu permanentnego? Postaw na wygodne rozwiązanie jakim są zestawy PMU dostępne w Kwadronie. 

Aktywne filtry:

Oprócz maszynki do makijażu permanentnego, znajdziesz w nim kabel, zasilacz oraz odpowiednie kartridże. Zamów i rozpocznij pracę tuż po otwarciu pudełka!  

Zestawy do makijażu permanentnego - maszynki i akcesoria w jednym miejscu 

Zestawy PMU to dobry wybór dla początkujących, którzy poszukują zestawu startowego do makijażu permanentnego. Takie rozwiązanie eliminuje potrzebę kompletowania poszczególnych elementów niezbędnych do wykonania profesjonalnej pigmentacji. Oznacza to, że nie musisz martwić się o dopasowanie maszynki do zasilaczy, kabli i kartridży. Zestawy PMU zostały przygotowane z dbałością o każdy szczegół i zawierają w pełni kompatybilne ze sobą elementy. Dzięki zestawom PMU możesz w pełni skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności.   

Odkryj sztukę makijażu permanentnego z zestawami PMU 

Niezawodna maszynka do makijażu permanentnego to podstawa udanego zabiegu. Dlatego w naszych zestawach PMU znajdziesz wysokiej jakości maszynki, które zostały opracowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej precyzji i wygody. Wszystkie z nich cechują się ergonomicznymi kształtami i doskonale leżą w dłoni. Zapewniają komfort nawet podczas długotrwałych sesji. Postawiliśmy na sprawdzone modele, które doskonale sprawdzą się w rękach początkujących linergistek.  

  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)