Kategorie

Perma Blend Luxe - All Colors

Pigmenty Perma Blend Luxe - Bogata paleta kolorów 

Aktywne filtry:

Perma Blend Luxe to linia luksusowych pigmentów, stworzona z myślą o najwyższych standardach jakości i doskonałych efektach zabiegu makijażu permanentnego. Pigmenty powstały na podstawie starannie opracowanej formuły i najwyższej jakości składników. To trafiony wybór dla wszystkich linergistek, którym zależy na doskonałych rezultatach, jak również na bezpieczeństwie i komforcie użytkowania. Dzięki Perma Blend Luxe będziesz mogła wykonać niesamowite, trwałe i precyzyjne makijaże permanentne brwi, ust i powiek, które przetrwają próbę czasu. 

Pigmenty Perma Blend Luxe - Bogata paleta kolorów 

Bez względu na to, czy szukasz delikatnych odcieni, które subtelnie podkreślą piękno, czy intensywnych barw dla wyraźnego efektu, pigmenty Perma Blend to trafny wybór. Niezmiennie utrzymują swoje wyjątkowe odcienie na skórze, nie blakną i nie tracą swojej intensywności. Doskonałe odwzorowanie koloru oraz ich niezwykła trwałość to cechy, które wyróżniają Perma Blend. Nie daj się ograniczać! Mieszaj kolory, aby tworzyć unikalne kombinacje, które podkreślą urodę Twoich klientek.  

Nie tylko piękne, ale także bezpieczne. Pigmenty dla każdej linergistki. 

To cechy, które definiują pigmenty Perma Blend. Produkowane w laboratoriach w Stanach Zjednoczonych, przestrzegających najwyższych norm sterylności, dają Ci 100% gwarancji bezpieczeństwa. Są wegańskie i nie są testowane na zwierzętach.  Pigmenty Perma Blend wybierane są przez artystów na całym świecie, niezależnie od tego, czy rozpoczynają oni właśnie swoją przygodę z makijażem permanentnym, czy są ekspertami w branży. Dołącz do nich i Ty! 

  • Rabat 20%
Hand Poke Tool

Hand Poke Tool

Cena 39,99 zł
(w tym 7,48 zł VAT)