Kategorie

Brwi

Intensywna paleta kolorów, trwałość przez lata 

Aktywne filtry:

Makijaż permanentny brwi to kolejny niezwykle popularny zabieg, który pozwala uzyskać idealny kształt i pełniejszy wygląd brwi. Idealnie podkreśla naturalną urodę. Aby osiągnąć trwały i naturalny efekt, niezbędne jest nie tylko odpowiednie umiejętności, ale wysokiej jakości sprzęt i profesjonalny pigment do brwi. Poznaj pigmenty do makijażu permanentnego brwi firmy Perma Blend.  

Intensywna paleta kolorów, trwałość przez lata 

Dobór odpowiednich pigmentów do brwi podczas makijażu permanentnego jest ważnym krokiem, który pomaga uzyskać naturalny wygląd, harmonię z kolorem skóry i włosów klientki. Stabilność koloru jest istotna, ponieważ makijaż permanentny jest trwałym zabiegiem, który powinien utrzymywać się w niezmiennej formie przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz bogatą paletę kolorów, które dopasujesz do każdego typu urody. Pigmenty Perma Blend są starannie opracowane, aby zapewnić najwyższą jakość barwników, które nie blakną utrzymując swoją głębie i intensywność przez lata. 

Perma Blend - pigmenty wybierane przez profesjonalistów 

Linia produktów Perma Blend LUXE spełnia wszystkie wymogi i przepisy, w tym REACH. Komfortowa praca z pigmentem jest równie ważna, dlatego pigmenty Perma Blend charakteryzują się optymalną konsystencją, która ułatwia ich równomierne i precyzyjne rozprowadzenie na skórze brwi. Nie bez powodu Perma Blend jest najczęstszym wyborem profesjonalistek z branży PMU. Dołącz do nich i zacznij osiągać niesamowite rezultaty. 

  • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
  • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
  • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
  • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
  • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)