Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Pigmenty do skóry głowy SMP

Pigmenty do skóry głowy SMP - sposób na walkę z łysieniem z pomocą makijażu permanentnego.

Aktywne filtry:

Mikropigmentacja skóry głowy, znana również jako SMP, to zabieg polegający na wprowadzeniu w skórę specjalnie dobranego pigmentu, który służy do budowania efektu zagęszczania włosów zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wypadające włosy, czy nierównomierne owłosienie to poważny, stale rosnący problem, dlatego w linii NUVA COLORS nie mogło zabraknąć zestawu pigmentów do skóry głowy i zarostu. 

Pigmenty do skóry głowy SMP - sposób na walkę z łysieniem  

Pigmenty NUVA COLORS SMP dedykowane są specjalnie do zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Dzięki nim osiągniesz zadowalający efekt zagęszczonych lub krótko ściętych włosów i zarostu. W mikropigmentacji liczy się każdy detal, dlatego linia NUVA SMP charakteryzuje się optymalną konsystencją, która zapewni przyjemną i precyzyjną pracę. Pigmenty NUVA są w pełni zgodne z unijnymi wymogami REACH. 

NUVA COLORS - bogata paleta barw dla uzyskania naturalnego efektu 

W przypadku zabiegu SMP, pierwszoplanową rolę odgrywa odpowiednie dobranie koloru pigmentu. Musi on pasować do skóry i włosów klienta. W ofercie pigmentów NUVA znajdziesz zarówno specjalne skomponowany set, jak i pojedyncze kolory. Paleta składa się z szerokiego wyboru odcieni, dzięki którym uzyskasz każdy zamierzony efekt. Pigmenty NUVA wyróżniają się wysoką przewidywalnością w czasie zabiegu i gwarantują zadowalający efekt na długi czas po wygojeniu.