Kategorie

Eyeliners

Sprawdź pigmenty, które skradły serca profesjonalnych linergistek.  

Aktywne filtry:

Marzenie o długotrwałym i idealnie wykonanym makijażu powiek Twoich Klientek może stać się rzeczywistością. Wszystko dzięki Perma Blend! Poznaj pigmenty do makijażu permanentnego powiek. To właśnie dzięki niemu uzyskasz perfekcyjny efekt, który pozostaje niezmienny przez długi czas. Sprawdź pigmenty, które skradły serca profesjonalnych linergistek.  

Pigmenty do makijażu permanentnego powiek - delikatne podkreślenie lub mocny makijaż 

 Permanentny eyeliner to najlepszy sposób na podkreślenie oprawy oczu. To doskonały wybór, aby uzyskać wyraziste spojrzenie i trwałe podkreślenie oprawy oczu. Osiągnięcie takich efektów jest możliwe z pigmentami Perma Blend. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na naturalnym podkreśleniu spojrzenia, czy mocniejszym makijażu oczu, możesz być pewna, że będzie piękny po wygojeniu, a kolor pozostanie niezmienny i intensywny przez długi czas. Pigmenty Perma Blend są odporne na promieniowanie UV.  

Precyzja aplikacji dla doskonałego efektu 

Tworzenie idealnej linii zwykłym eyelinerem może być trudne. Dlatego profesjonalne wykonanie wymarzonej kreski przez artystkę PMU to coraz częstszy wybór wśród klientek. Pigmenty Perma Blend eyeliner są dedykowane temu zabiegowi. Bez względu na to, czy dążysz do uzyskania klasycznej kreski, kociego oka czy eyelinera pudrowego, pigmenty Perma Blend umożliwią Ci osiągnięcie doskonałego efektu. Najwyższe standardy bezpieczeństwa 

Skóra na powiece jest szczególnie delikatna i unaczyniona, dlatego konieczne jest doświadczenie, odpowiedni sprzęt i profesjonalny pigment. Pigmenty Perma Blend posiadają optymalną konsystencję i łatwo się je rozprowadza, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższy komfort pracy szczególnie w tej trudnej pigmentacji jaką jest idealna kreska.  

Bezpieczny skład 

Przy produkcji pigmentów Perma Blend LUXE przestrzegane są najwyższe standardy jakości, w tym wytyczne rozporządzania REACH. Podlegają one ścisłej kontroli, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Ponadto pigmenty Perma Blend są wegańskie i nie są testowane na zwierzętach. Poznaj pełną ofertę, zamów już teraz i dołącz do grona profesjonalnych linergistek, które zaufały Perma Blend!