Kategorie

Filtrowanie

Kolor:

Pigmenty do medycznej pigmentacji Areola

Poznaj Nuva Colors - bezpieczne i przewidywalne pigmenty, które pozwolą odzyskać realistyczny wygląd areoli. 

Aktywne filtry:

Advanced Areola Professional PMU Blend, to zestaw wyselekcjonowanych pigmentów linii NUVA COLORS, który powstał specjalnie do pigmentacji medycznych, takich jak rekonstrukcja otoczki brodawki sutkowej. Poprawa wyglądu ciała przez pigmentację, może mieć ogromny wpływ na satysfakcję i poprawę samopoczucia Twoich klientek. 

Pigmenty Nuva Colors Advanced Areola - realistyczne rezultaty 

Dzięki pigmentacji medycznej pomożesz Twoim klientkom odzyskać piękny wygląd oraz pewność siebie. Warto podkreślić, że sukcesem pigmentacji jest uzyskanie jak najbardziej naturalnego efektu. Dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego pigmentu i dopasowanie go do części ciała poddanej zabiegowi. Pigmenty do pigmentacji medycznej Nuva Colors charakteryzują się optymalną konsystencją, która zapewnia łatwą i precyzyjną pracę. Szeroki zakres kolorystyczny pozwoli na odtworzenie nawet najdrobniejszych detali.  

Bezpieczeństwo i naturalne kolory   

Pigmenty Nuva Colors charakteryzują się doskonałą przewidywalnością podczas zabiegu. Zestaw Nuva Colors Advanced Areola, to szeroka gama kolorów najczęściej wykorzystywanych przy pigmentacji medycznej. Został opracowany po to, aby po wygojeniu uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Pigmenty wchodzące w skład zestawu pozwolą doskonale zaakcentować szczegóły, podkreślić cienie i uzyskać trójwymiarowe efekty. Nuva Colors Advanced Areola, to pigmenty, które są w pełni zgodne z unijnymi wymogami REACH.