Kategorie

Wyposażenie salonów

Stwórz idealne otoczenie dla siebie i swoich klientów. Wybierz wyposażenie, które zapewni wszystkim całkowity komfort.

Aktywne filtry:

Odpowiednie wyposażenie salonu kosmetycznego lub studia makijażu permanentnego to pierwszy i niezbędny krok w kierunku świadczenia profesjonalnych usług. Stwórz idealne otoczenie dla siebie i swoich klientów. Wybierz wyposażenie, które zapewni wszystkim całkowity komfort. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości sprzęt renomowanych marek. Stawiamy na starannie wykonanie praktyczne meble oraz sprzęt do wyposażenia salonu, które zagwarantują Ci komfortowe i długoletnie użytkowanie. 

Wyposażenie salonów makijażu permanentnego - perfekcyjne oświetlenie  

Lampy LED są niezwykle istotnym elementem wyposażenia studia do makijażu permanentnego. To niezbędne narzędzia do wykonywania wszelkich prac wymagających dobrego oświetlenia i precyzji. Lampy LED dostarczają równomierne, naturalne światło, które minimalizuje powstawanie cieni i odblasków, zapewniając linergistkom doskonałe warunki do pracy. Dodatkowo, regulowany stopień jasności lamp LED pozwala dostosować oświetlenie do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkowników. Lampy ze szkłem powiększającym umożliwią oglądanie skóry i najdrobniejszych detali w powiększeniu, a wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu doskonałego oświetlenia.  

Wyposażenie salonu makijażu permanentnego - fotele, taborety, stoliki kosmetyczne  

Profesjonalne fotele hydrauliczne są nie tylko wygodne dla klientów, ale zdecydowanie poprawiają także pracę linergistek. Ich regulowana wysokość i funkcje odchylenia pozwalają dostosować pozycję pracy do własnych preferencji, co przekłada się na większą precyzję i wygodę podczas wykonywania makijażu permanentnego. Ważne jest, aby fotele były komfortowe dla klientów, zapewniając im optymalną pozycję przez cały czas trwania sesji. Stoliki kosmetyczne są praktycznym rozwiązaniem do przechowywania narzędzi, kosmetyków i innych niezbędnych przedmiotów. Umożliwiają łatwy dostęp do wszystkiego, co jest potrzebne podczas pracy. Kolejnym nieodzownym elementem organizacyjnym studia do makijażu permanentnego są szafki i półki kosmetyczne. Pozwalają na przechowywanie i uporządkowanie pigmentów, kosmetyków, narzędzi, ręczników i innych niezbędnych przedmiotów. Nie można zapomnieć o wygodnych i stabilnych taboretach obrotowych z regulowaną wysokością i wyprofilowanym siedziskiem, które zapewnią odpowiednie wsparcie podczas długich godzin pracy. 

  • Nowy
ez-p3-pro

EZ P3 Pro

Cena 1 299,00 zł
(w tym 242,90 zł VAT)
  • Nowy
ez-p3

EZ P3

Cena 948,99 zł
(w tym 177,45 zł VAT)
  • Nowy
ez-p2-epic

EZ P2 EPIC

Cena 999,01 zł
(w tym 186,81 zł VAT)
  • Nowy
ez-lola-air

EZ LOLA AIR

Cena 898,99 zł
(w tym 168,10 zł VAT)
  • Nowy
ez-avant-v2

EZ Avant V2

Cena 749,00 zł
(w tym 140,06 zł VAT)