Kategorie

  • Bestseller
EQUALISER DROP PEN
EQUALISER DROP PEN
EQUALISER DROP PEN
EQUALISER DROP PEN
EQUALISER DROP PEN

Equaliser Drop Pen

Equaliser Drop Pen to doskonała maszynka rotacyjna do tatuażu, która została stworzona z myślą o profesjonalistach. Jej bezawaryjna konstrukcja oraz liczne zalety sprawiają, że stanowi idealne narzędzie do wykonywania różnorodnych tatuaży różnorodnymi technikami, takimi jak wypełnianie, cieniowanie oraz liniach.

  • Producent: Equaliser
  • Kod produktu: MSE00-RED
  • Status: Dostępny
849,00 zł
(w tym 158,76 zł VAT)
849,00 zł
(w tym 158,76 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 849 pkt

Lekkość i precyzja maszynki do tatuażu Equaliser Drop Pen

Zarówno maszyna, jak i uchwyt zostały wykonane z aluminium lotniczego, co sprawia, że całe urządzenie waży zaledwie 104 gramy. Obudowa jest zwarta, ergonomiczna. Maszynka świetnie leży w dłoni dzięki temu, że jest bardzo krótka – ma zaledwie 9 cm długości, a jej średnica to 35 mm. Te wymiary nie są przypadkowe - doskonale wyważają maszynkę, dzięki czemu podczas długich, wielogodzinnych sesji pracy mniej się męczysz. Wszystko to wpływa zarówno na komfort jak i precyzję pracy.

Innowacyjne Złącze RCA 

Maszynka Equaliser Drop pen posiada wytrzymałe gniazdo RCA, ukryte w obudowie maszynki, co skraca tym samym jej długość.  Gniazdo RCA zaprojektowano by zapewnić dobre połączenie kabla z maszynką, bez możliwości przypadkowego wypinania, a także ochronę przed możliwym zniszczeniem. 

Serce maszynki Equaliser Drop Pen stanowi sprawdzony silnik

Serce maszynki Equaliser Drop Pen stanowi sprawdzony silnik, który zapewnia mocne i twarde bicie. Niezależnie od stylu tatuowania i rodzaju prac, takich jak wypełnianie, cieniowanie i linie, ta maszynka sprawdza się doskonale. Jest idealna zarówno dla doświadczonych artystów, jak i dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tatuażem. Drop, podobnie jak inne maszynki typu PEN od Equaliser, jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi rodzajami cartridgy, zapewniając szeroki wybór możliwości twórczych. Możesz swobodnie eksperymentować z różnymi technikami i stylami, mając pewność, że ta maszynka sprosta Twoim oczekiwaniom

Profesjonalna maszynka do tatuażu Equaliser Drop Pen

Equaliser Drop Pen dzięki połączeniu mocy, niezawodności i kompatybilności z różnymi rodzajami igieł, stanowi doskonałe narzędzie dla profesjonalistów i początkujących, którzy szukają sprzętu o najwyższych standardach. Niezależnie od poziomu doświadczenia, zapewni Ci niezawodność i komfort podczas długich godzin pracy.  

Kolor
Czarny
Czerwony
Szary
Skok
3.5 mm
Rodzaj maszynki
Pen
Typ zasilania
Przewodowa
Moc
6 W
Waga
181 g
Zakres pracy
6 - 9 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.