Kategorie

  • Bestseller
EQUALISER DROP PEN
EQUALISER DROP PEN
EQUALISER DROP PEN

Equaliser Drop Pen

Equaliser Drop Pen to doskonała maszynka rotacyjna do tatuażu, która została stworzona z myślą o profesjonalistach. Jej bezawaryjna konstrukcja oraz liczne zalety sprawiają, że stanowi idealne narzędzie do wykonywania różnorodnych tatuaży różnorodnymi technikami, takimi jak wypełnianie, cieniowanie oraz liniach.

  • Producent:
  • Kod produktu: MSE00-RED
  • Status: Dostępny
999,00 zł
(w tym 186,80 zł VAT)
999,00 zł
(w tym 186,80 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 999 pkt

Lekkość i precyzja maszynki do tatuażu Equaliser Drop Pen

Zarówno maszyna, jak i uchwyt zostały wykonane z aluminium lotniczego, co sprawia, że całe urządzenie waży zaledwie 104 gramy. Obudowa jest zwarta, ergonomiczna. Maszynka świetnie leży w dłoni dzięki temu, że jest bardzo krótka – ma zaledwie 9 cm długości, a jej średnica to 35 mm. Te wymiary nie są przypadkowe - doskonale wyważają maszynkę, dzięki czemu podczas długich, wielogodzinnych sesji pracy mniej się męczysz. Wszystko to wpływa zarówno na komfort jak i precyzję pracy.

Innowacyjne Złącze RCA 

Maszynka Equaliser Drop pen posiada wytrzymałe gniazdo RCA, ukryte w obudowie maszynki, co skraca tym samym jej długość.  Gniazdo RCA zaprojektowano by zapewnić dobre połączenie kabla z maszynką, bez możliwości przypadkowego wypinania, a także ochronę przed możliwym zniszczeniem. 

Serce maszynki Equaliser Drop Pen stanowi sprawdzony silnik

Serce maszynki Equaliser Drop Pen stanowi sprawdzony silnik, który zapewnia mocne i twarde bicie. Niezależnie od stylu tatuowania i rodzaju prac, takich jak wypełnianie, cieniowanie i linie, ta maszynka sprawdza się doskonale. Jest idealna zarówno dla doświadczonych artystów, jak i dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tatuażem. Drop, podobnie jak inne maszynki typu PEN od Equaliser, jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi rodzajami cartridgy, zapewniając szeroki wybór możliwości twórczych. Możesz swobodnie eksperymentować z różnymi technikami i stylami, mając pewność, że ta maszynka sprosta Twoim oczekiwaniom

Profesjonalna maszynka do tatuażu Equaliser Drop Pen

Equaliser Drop Pen dzięki połączeniu mocy, niezawodności i kompatybilności z różnymi rodzajami igieł, stanowi doskonałe narzędzie dla profesjonalistów i początkujących, którzy szukają sprzętu o najwyższych standardach. Niezależnie od poziomu doświadczenia, zapewni Ci niezawodność i komfort podczas długich godzin pracy.  

Kolor
Czarny
Czerwony
Szary
Skok
3.5 mm
Rodzaj maszynki
Pen
Typ zasilania
Przewodowa
Moc
6 W
Waga
181 g
Zakres pracy
6 - 9 V
Interest filters
Tattoo
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.