Kategorie

  • Rabat 50%

KWADRON Cartridge System 0.35mm MG - Magnum PROMO

Cartridge Sublime KWADRON o średnicy 0.35 mm (#12) MG Magnum. Wersja Sublime posiada na nowo opracowaną końcówkę cartridga – praca nimi jest łatwiejsza przy zachowaniu najwyższej precyzji. Cartridge Magnum dedykowane są do cieniowania i wypełnień, idealne do dużych, szerokich powierzchni. Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę. Cartridge Sublime KWADRON o średnicy 0.35mm MG Magnum. Wersja Sublime posiada na nowo opracowaną końcówkę cartridga – praca nimi jest łatwiejsza przy zachowaniu najwyższej precyzji. Magnum dedykowane jest do cieniowania i wypełnień, idealne do dużych, szerokich powierzchni.

Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę.

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: CKD560-11B
  • Status: Dostępny
3,69 zł
(w tym 0,69 zł VAT)
3,69 zł
(w tym 0,69 zł VAT)
7,38 zł
Rabat 50%
Rabat 50%
7,38 zł

Do końca promocji pozostało:

0 dni
0 godz
0 min
0 sek

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 5,17 zł

Za ten produkt otrzymasz: 3 pkt

Technologiczna przewaga, czyli Kwadron Sublime

Sublime to opracowany przez KWADRON najnowszy cartridge stworzony, aby praca nimi była łatwiejsza przy zachowaniu najwyższej precyzji. W porównaniu do standardowych cartridgy KWADRON wersja Sublime posiada na nowo opracowaną końcówkę cartridga. Podstawową różnicą jest dokładniejsze dopasowanie igły wewnątrz dzióbka. Zabieg ten sprawił, że igła podczas tatuowania nie pracuje tak bardzo oraz nie wygina się, znacznie poprawiając przy tym precyzję pracy. Kolejna zmiana to na nowo zaprojektowana, specjalna teksturowana faktura ścian wnętrza dzióbka, dzięki której uzyskano dużo lepszy i bardziej równomierny przepływ farby.  Poza innowacjami w cartridgach KWADRON Sublime został wykorzystany sprawdzony w standardowych cartridgach KWADRON, unikalny system stabilizacji igieł, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Cartridge Kwadron System to najbardziej zaawansowany technologicznie system cartridgy do tatuowania dostępny na rynku. Postaw na najlepsze rozwiązania i podnieś poziom swojego tatuowania

Cartridge Magnum Sublime - Zastosowanie

Magnumy to preferowany rodzaj igieł do większości prac związanych z cieniowaniem. Kartridże dzięki swojej konstrukcji i posiadają świetny Inkflow, co sprawia, że są idealne do pakowania koloru na większych obszarach oraz do cieniowania dużych powierzchni skóry. Dzięki cartridgom Magnum potrzeba mniej przejazdów nad danym obszarem, aby wbić farbę, co oznacza mniejsze obciążenie skóry. Przekłada się to na szybsze gojenie tatuażu i lepszy efekt końcowy. 

Jaki rozmiar cartridga Magnum wybrać?

Nie tylko igły oznaczone jako 0.35 (#12) są większe od tych oznaczonych jako 0.30 (#10), ale także odległości między igłami w ich konfiguracji są większe. Dlatego też, podczas gdy np. igła 0.35/15 Magnum pozwoli ci szybko wypełnić kolorem duży obszar tatuażu, konfiguracja 0.30/15 magnum będzie nieco mniejsza, pomimo że ma taką samą liczbę igieł, ponieważ ich rozmieszczenie jest bliższe siebie. Spowolni cię to, ponieważ igła nie będzie tak duża i dostarczy mniej atramentu do skóry, Użycie cartridgy o rozmiarze igły 0.30 (#10) zapewnia płynniejsze nałożenie koloru na skórę, pozwoli na delikatniejsze cieniowanie oraz wykonanie płynniejszych przejść między czernią a szarością. Najmniejszy rozmiar 0.25 (#08) pozwoli na wykonanie drobnych detali np. w portretach pozwala na kilkakrotne przejazdy po skórze, co minimalizuje uszkodzenia skóry, ale spowolni pracę. Jeśli potrzebujesz wbić lub wypełnić obszar jednolitym kolorem wybierz 0.30 (#10) lub najlepiej 0.35 (#12). 

Kwadron Cartridge System 

Jednym z zasadniczych czynników, które doprowadziły do stworzenia cartridgy KWADRON, była chęć dostarczenia produktu posiadającego najwyższe walory użytkowe, a przede wszystkim najwyższej jakości, nieosiągalnej dla innych marek. Wykorzystując fachową wiedzę i doświadczenie, śledząc trendy i słuchając tatuatorów stworzyliśmy cartridge idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów. Cartridge Kwadron to niekwestionowany lider na świecie.  

Z czego wykonane są Cartridge Kwadron? 

Wysoce zaawansowany i zautomatyzowany proces technologiczny stosowany przy produkcji cartridgy KWADRON gwarantuje, że każdy z nich jest tak samo perfekcyjny. Nasze cartridge posiadają unikalny system stabilizacji igieł, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Obudowa cartridgy została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego, co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową do minimum, natomiast same igły zachowały swą ostrość. Dzięki wszystkim tym cechom cartridge Kwadron są ekstremalnie precyzyjne, posiadają sztywne i skupione ostrza. Idealne do każdej techniki, stylu. Osiągnij więcej z kartridżami Kwadron! 

Typ
Magnum
Grubość
0.35 mm
Ostrze
LT
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.