Kategorie

KWADRON OPTIMA 30/1RLLT - 1szt. PMU CARTRIDGES

To wyjątkowe cartridge do makijażu permanentnego. Idealne nadają się do wykonywania szczegółowych elementów oraz detali. Przeznaczone do precyzyjnej, ale wyrazistej pracy jak na przykład w przy konturze ust, brwi włoskowatych lub do wykonywania makijażu oka i powieki. Z powodzeniem stosowane również w trychopigmentacji czyli mikropigmentacji skóry głowy jak i brody. 

Każdy cartridge Kwadron PMU Optima zapakowany jest w sterylne, jednorazowe opakowanie. 

Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: KPD350-1
  • Status: Dostępny
7,38 zł
(w tym 1,38 zł VAT)
7,38 zł
(w tym 1,38 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 7 pkt

Jakie jest zastosowanie ma kartridż Kwadron Optima Round Liner 0.30mm?

Kartridże przeznaczone do tworzenia konturów i linii. RL charakteryzują ekstremalnie precyzyjne, sztywne i skupione ostrza. Idealne nadają się do wykonywania szczegółowych elementów oraz detali. Ta igła świetnie nada się do mocnego konturu lub wypełnień, jak w przypadku tworzenia mocnych “szminkowych” ust. Igły w tym rozmiarze będą bardziej sztywne, mniej plastyczne. Igła zostawi też większy piksel. Znajdzie zastosowanie w tworzeniu kreski na powiece, cieniowaniu i mocniejszym konturze ust. 

Kwadron PMU Optima 30/1 RLLT – co kryje się za symbolami

To jedna igła o średnicy 0.30 mm o typie Round Liner i stopniu ostrzenia Long Tapered (długość ostrzenia 7mm). Kartridże przeznaczone do tworzenia konturów i linii. Większe zestawy Round Linerów jak 5RL i 7RL posiadają igły ułożone na planie koła, gdzie igły skupione są w punkt dla najwyższej precyzji wykonywanego makijażu permanentnego. Igła 0.30 mm zostawi też większy piksel niż mniejsza 0.25 mm. Igła z taperem LT czyli Long Taper ostrzona jest na długości 7 mm. Dzięki temu ostrze jest bardzo smukłe i pozostawia na skórze precyzyjny, wyraźny punkt. 

Co wyróżnia kartridże Kwadron PMU Optima

Obudowa z twardego, medycznego plastiku, która podczas ruchu igły nie ściera się dzięki czemu pod skórę nie dostają się żadne fragmenty tworzywa, wykluczając przy tym możliwość powstania stanu zapalnego. Ochronna membrana, która nie dopuszcza do przedostania się płynów w kierunku maszynki, dodatkowo stabilizuje igłę i podnosi precyzję pracy. Bardzo ostre igły zapewniają doskonałą precyzję pracy, zapobiegają uszkodzeniom skóry, co daje lepsze efekty w trakcie pracy oraz po wygojeniu. Teksturowane ściany wewnątrz dzioba, sprawiają, że kartridż idealnie zasysa i podaje pigment co wpływa na równomierną pracę. Dziobek, zaprojektowany indywidualnie do każdego rozmiaru igły, pozwala na jej idealne spasowanie dzięki czemu zyskujemy stabilną, równą, a także precyzyjną pracę. 

Typ
Round Liner
Grubość
0.30 mm
Ostrze
LT
Interest filters
PMU
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)