Kategorie

KWADRON Cartridge System 0.30mm RS - Round Shader - 1szt

Najwyższej jakości cartridge KWADRON o średnicy 0.30 mm RS Round Shader. Cartridge typu Round Shader służą do wypełniania kolorem i cieniowania tatuażu po wykonaniu konturu. Igły ułożone są po obwodzie okręgu, równolegle do siebie.

Opakowanie 20 sztuk, cena za 1 sztukę.

  • Producent: Kwadron
  • Kod produktu: CKD354-3
  • Status: Dostępny
6,15 zł
(w tym 1,15 zł VAT)
6,15 zł
(w tym 1,15 zł VAT)
Za ten produkt otrzymasz: 6 pkt

Kwadron Round Shader

Cartridge typu Round Shader służą do wypełniania i cieniowania tatuażu po wykonaniu konturu. Igły ułożone są po obwodzie okręgu, równolegle do siebie. To jest główna różnica między Round Shader a Round Linerami, gdzie igły również ułożone są po obwodzie koła, ale skupione w punkt. Dzięki odpowiednim przestrzeniom między igłami zapewniają doskonały przepływ tuszu niezbędny do cieniowania i tworzenia przejść tonalnych. Kwadron Round Shader gwarantuje idealną iniekcję farby pod skórę.

Rozmiary igieł w cartridgach Kwadron Round Shader

Rozmiar igieł w cartridgu ma wpływ na cieniowanie i finalny efekt końcowy. Im MNIEJSZA średnica igły, tym piksel będzie mniejszy, całość będzie delikatniejsza, z kolei większe średnice igieł będą skutkować grubszym pikselem i mocniejszym cieniowaniem z wyraźniejszą strukturą. Kwadron Round Shader 0.30 mm (#10) występuje w wariantach od 3 aż do 18 igieł w cartridgu, byś mógł dopasować odpowiedni cartridge do wykonywanego tatuażu i pożądanego efektu końcowego czy wielkości wypełnianego obszaru lub wielkości wykonywanego cieniowania. 

Kwadron Cartridge System

Jednym z zasadniczych czynników, które doprowadziły do stworzenia cartridgy KWADRON, była chęć dostarczenia produktu posiadającego najwyższe walory użytkowe, a przede wszystkim najwyższej jakości nieosiągalnej dla innych marek. Wykorzystując fachową wiedzę i doświadczenie, śledząc trendy i słuchając tatuatorów stworzyliśmy cartridge idealnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Z czego wykonane są Cartridge Kwadron?

Wysoce zaawansowany i zautomatyzowany proces technologiczny stosowany przy produkcji cartridgy KWADRON gwarantuje, że każdy z nich jest tak samo perfekcyjny. Nasze cartridge posiadają unikalny system stabilizacji igieł, który zapewnia im trwałość i optymalną wydajność. Obudowa cartridgy została wykonana z medycznego tworzywa sztucznego, co pozwoliło na zmniejszenie tarcia między igłą a obudową do minimum, natomiast same igły zachowały swą ostrość. Dzięki wszystkim tym cechom Kwadron Empty  Round Linery są ekstremalnie precyzyjne, posiadają sztywne i skupione ostrza. Idealne do wykonywania i wypełniania elementów tatuażu i tworzenia konturów. Osiągnij więcej z kartridżami Kwadron! 

Typ
Round Shader
Grubość
0.30 mm
Ostrze
LT
Interest filters
Both
Opinie użytkowników
Na razie brak opinii klientów.
  • Nowy
labret-lezka

LABRET ŁEZKA

Cena 20,91 zł
(w tym 3,91 zł VAT)